Wpis z mikrobloga

@wolodia: Nie muszą bo to są chwilowe zrywy.
Kościoły robią to regularnie, codziennie, plus okresowe nachodzenie ludzi po domach. Jest to ich podstawowe źródło utrzymania, więc powinno podlegać pełnemu opodatkowaniu i dokładnej kontroli. Mafia kościelna przewala miliony za plecami urzędów. Sam widziałem jakie przewały robią na fundacjach zarejestrowanych na Nowogrodzką 49.
Mam nadzieję że kiedyś ktoś będzie miał na tyle jaj by się dobrać tym pedofilskim mafiozom do dupy. Ale przy
Nie muszą bo to są chwilowe zrywy.

Kościoły robią to regularnie, codziennie, plus okresowe nachodzenie ludzi po domach.


@blubi_su: Bzdura, jest wiele fundacji które regularnie zbierają datki na podstawową działalność. Fundacje to nie tylko pojedyncze akcje, ale przede wszystkim ciągła działalność podstawowa. Większość fundacji wręcz skupia się na ściąganiu stałych darczyńców, aby zapewnić finansowanie ciągnących się projektów.

Jest to ich podstawowe źródło utrzymania, więc powinno podlegać pełnemu opodatkowaniu i dokładnej kontroli.
@wolodia: No tak, przemilczysz bo wiesz doskonale że to całe mafijne gówno zwane kościołem tak na prawdę zbudowane jest na podwalinach z korupcji i oszustwa. trzeba być nie lada #!$%@? by tak patrzeć ludziom w oczy, udawać całe życie że się ich słucha a tak na prawdę to robić ich w wała na kasę na każdym kroku. Dlatego nie ufam nikomu o kim wiem że jest katolikiem. Z góry dostaje u
@blubi_su: księża nie odprowadzają podatków xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddxddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddxddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddxddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddxddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddxddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddxddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddxddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddxdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
@blubi_su: Ty też swój dochód wrzucasz do kasy fiskalnej żeby "nie propagować hipokryzji"? Uczepiłeś się tych księży jak rzep psiego ogona. A np. policja też ma sporo za uszami ( ͡° ͜ʖ ͡°).

mafijne gówno zwane kościołem tak na prawdę zbudowane jest na podwalinach z korupcji i oszustwa


XDddddddd. No tak, bo skoro ktoś zarabia pieniądze bo pracuje ale w sumie jest księdzem to nie powinien w
@Czesiek_God_Usopp: Niewiele zrozumiałem z Twojego upośledzonego rodzaju pisania, ale domyślam się że taki poziom obecnie reprezentuje gimbus z problemami emocjonalnymi. Co do tego co zdołałem wywnioskować to tak, ja za moje usługi wystawiam faktury, są one fiskalizowane, a mój księgowy wszystko rozlicza. I nie obchodzi mnie że "policja też ma sporo za uszami". Ksiądz tak jak każdy inny przedsiębiorca powinien odprowadzać podatki w pełnym wymiarze. Niczym się nie różni od stolarza