Wpis z mikrobloga

@FlameRunner: @Pr2speQ: Myślałem, że tylko mnie to irytuje. ;)

@Matt_888: Ta reklama to często więcej tekstu niż merytoryczna część wpisu, strasznie to nachalne. Linkuj bezpośrednio, naprawdę nie trzeba spamować reklamą fanpejdża co chwila. Aż sprawdziłem, na ostatnie 15 wpisów tylko raz zapomniałeś o tym copy-paste. A ludzie tu przychodzą (i na /r/spacex) po najświeższe informacje, a nie po reklamę najświeższych informacji. ;) Nie mam nic przeciwko bezpośrednim linkom, ale
@Rivo: Ta reklama jest zawsze na końcu, po informacji i/lub linku do informacji. Nie trzeba w nią klikać, ani jej czytać, to chyba przeciwieństwo bycia nachalnym. Miałem do wyboru tekst na końcu wpisu lub linkowanie wszystkiego poprzez fanpage (trzeba byłoby wejść na fb i dopiero potem z fb do informacji). Wydaje mi się, że wybrałem o wiele lepszą opcję, szczególnie, że w reklamę nie trzeba klikać żeby dostać się do informacji.
@Matt_888: Może tak powiem: czytam jakiegoś newsa, patrzę - o, spoiler, pewnie coś więcej jest, klikam, DAMN, znowu reklama. Myślę, że nie jestem jedyną osobą, która tak robi i stąd irytuje. Może wrzucaj po prostu na dole bez spoilera link "fanpage SpaceX Polska"? (znaczy, wrzucisz co sobie chcesz, nie moja sprawa). Nawet bym dodawał na czarnolisto, ale często jak jakiś news już ktoś wrzucił to potem nie bywa powtórzony przez innych,