Wpis z mikrobloga

Od paru dni chodził za mną pomysł popełnienia wpisu. Wpisu, w którym krótko opisałbym problem z Homerem- jakoby autorami Iliady i Odyseji byłyby dwie różne osoby, mimo, że przypisuje się to jednemu Homerowi.

Miałem potem przypomnieć jak to użytkownik @Gruszka1992 był prawilniakiem z #capslockcrew "LEPIEJ WIDOCZNI, WIDOCZNIE LEPSI", który leciał za to regularnie do sztumu [raz na zamiast komentować wpisy, robił skriny i wrzucał w komentarzu, próbując tak ominąć zakaz nadużywania capsa. To było dobre :D].

Późniejszą jego "przemianę" w tęczowego donosiciela miałem porównać właśnie do Homera - niby ta sama osoba, a styl pisowni odrobinę inny. Może tak naprawdę to dwie różne osoby?

Ale nie. Zobaczyłem dzisiaj rano co się #!$%@?ło na #nocnazmiana. I ja wiem, z niskich nie wypada się śmiać, bo oni już nie urosną, nie ich wina. Ludzie bez nogi na tym portalu śmieją się sami z siebie ( )

Z grubych mogę się śmiać, bo w przeciwieństwie do wymienionych wyżej, mają na to wpływ. Z tym, że on nie jest gruby, to już coś więcej. Ogarnij się chłopie, zamiast wyszukiwać paragrafów na ludzi, poszukaj diety, a potem ćwiczeń. Bo to jest baardzo niezdrowe i pokazuje, że chyba nie szanujesz sam siebie, skoro doprowadziłeś się do takiego stanu. A wiesz co mówią o ludziach, którzy nie szanują sami siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne co cie ratuje na tym zdjęciu, to fakt, że obejmujesz tego różowego jak chłop, a nie stulejarskim "hoverhandem".

Masz, posłuchaj sobie dobrego kawałka o zrzucaniu wagi. Da się, serio.

#gruszkabagietstory #oswiadczenie #mirko
A.....t - Od paru dni chodził za mną pomysł popełnienia wpisu. Wpisu, w którym krótko...
  • 7