Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze bylem w związkach samcem alfa i to ja miałem ostateczne słowo w każdej sprawie i wszystko, co się Wam z tym kojarzy. Zmieniłem jedynie podejście przy mojej byłej i bylem pieprzonym rycerzem na białym koniu. Miły, romantyczne randki itd. Dziwka mnie zdradzała ze swoim byłym i odkryłem to po zbyt długim czasie. Rzuciłem ja i wróciłem do starego podejścia do życia i kobiet. Kilka dni później znalazłem nowa cudowną kobietę. Dzisiaj zadzwonił do mnie kumpel i mówi, ze ten typ chciał dostać prace w jego firmie. Jutro są umówieni na podpisanie umowy. Bolec jeszcze nie wie, ze zamiast wymarzonego stanowiska dostaje robotę polegająca na czyszczeniu kibli w całej firmie. Kolega pokaże mu niby jego biuro i przekona do szybkiego podpisania umowy. Jak to przejdzie to jutro wieczorem będziemy pili dobre whisky pękając ze śmiechu. Nigdy się tak dobrze nie czułem.

#gorzkiezale #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: żałosne. Ten koleś mógł nawet o tobie nie wiedzieć. To ona cię zdradziła, czy ten koleś?
Jak mścisz się na kolesiu, gdy twoja byla puszczała sie z własnej woli, to zgodnie z twoją logiką, podczas gwałtu mściłbyś się na kobiecie?
Serio, wielki #!$%@? samiec alfa. Śmieć alfa.
  • Odpowiedz
Anon: Tu OP. Nie zapisałem kodu. Pod krótkiej rozmowie doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie wkręcić go, że niby idzie jutro z szefem do klubu poimprezować (przed podpisaniem umowy). Wybieramy najdroższy klub w mieście i bawią się do białego rana. Kumpel oczywiście powie mu, że kac nie będzie problemem bo jest ekspertem i dostanie wolne i w ogóle kolorowo. Wiem, że bolec ciągnie jeszcze hajs od matki (rzucał kilka razy różne
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem, że na to mycie kibli dacie mu umowę o pracę na czas nieokreślony, tak żeby trochę pomył zanim minie okres wypowiedzenia? Bo jak zlecenie to słabo, zerwie z dnia na dzień xD
Może chociaż ktoś się prawnie doedukuje dzięki mojej odpowiedzi na tą słabej jakości zarzutkę.
  • Odpowiedz