Wpis z mikrobloga

@koli_ber: niemowlak w domu więc teraz ( najbliższe min2 lata) soki często, chodzi mi oto aby nie kupować wszystkiego oddzialnie bo szkoda mi miejsca a kupić jeden kombajn i do robienia ciasta itp, ale widzę ze te roboty mają małe szyjki na "soki" i tu problem się robi, jak się nie da to będzie trzeba oddzialnie
@Kamson_San: moze lepiej wolnoobrotowa wyciskarke do owocow? Lepsze parametry, wiecej wyciska soku i wiecej zostaje skladnikow odzywczych. Sprawdz wyciskarke Oskar one podobno tez miela mieso ale tego na stowe pewna nie jestem. Natomiast mozna na nich robic maslo orzechowe:p wyciskarki sa drozsze ale chyba warto zainwestowac jesli soki beda zdrowsze :p
@Kamson_San: niemowlaki piją mleko.soki dopiero po 6miesiącu i to rozcieńczane 1:1. Jak myślisz o sokowirówce ze względu na dziecko to sobie odpuść.Papkę z jabłek na tarce zetrzesz. I to samo o maszynce do mięsa-jeśli też ze wzg na dziecko to wystarczy ci dobry blender od Boscha -zmiksujesz na gładko ugotowane mięso, czy zrobisz zupki-papki, naprawdę(!)się przydaje jeśli chcesz robić dziecku samemu posiłki a nie kupować gotowce w słoiczkach.