Wpis z mikrobloga

ludzie oddawali życie za ten symbol,


@Rosuene: XDDDDDDDDDD Ja #!$%@?ę jaki rak i debilizm w jednym.

Wiesz, że za okupacji kotwicę rysowano gdzie tylko się dało? To było taki oznaczenie terenu, w stylu ,,my tu działamy", a nie #!$%@? jakiś cel walki.

Jakbyś przy powstańcu powiedział, że jego koledzy życie oddali za dwie głupie literki malowane przez dzieciaków z harcerstwa na co drugim murze, to tak by ci #!$%@?ął, że byś
S.....5 - > ludzie oddawali życie za ten symbol,

@Rosuene: XDDDDDDDDDD Ja #!$%@?ę ...

źródło: comment_8dokcxZXd2M04KDxVmdF0sG67wuzWb5u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Songox25: Sam, żeś głąb.
To, że za okupacji symbole te były malowane na każdym murze nie oznacza, że dzisiaj każdy debil któremu wydaje się, że jest patriotą może to sobie do woli nosić na okularkach, gaciach czy skarpetkach. Trochę szacunku dla ludzi które za namalowanie takiego znaczka na murze ginęli ale co ja ci będę tłumaczył dla ciebie to tylko jakiś tam znaczek jeden z wielu. O czym niby pamiętasz nosząc
  • Odpowiedz
Trochę szacunku dla ludzi które za namalowanie takiego znaczka na murze ginęli ale co ja ci będę tłumaczył dla ciebie to tylko jakiś tam znaczek jeden z wielu.


@L_u_k_as: Ginęli bo chcieli ten symbol rozpromować, aby jak najwięcej ludzi go widziało. Plujesz im w twarz chcąc zamknąć kotwicę w muzeum, do którego pewnie nikt nie zajdzie.

O czym niby pamiętasz nosząc te gówniane okularki z napisem "Pamiętamy" i kotwicą Polski Walczącej?
  • Odpowiedz
Co innego jest zrobić okulary z flagą usa a co innego z jakims PEARL HARBOR PAMIĘTAMY


@jos: Ale PEARL HARBOR to była porażka ameryki, dlaczego mieli by nosić z dumą taki napis? Co innego Powstanie Warszawskie, gdzie można być dumnym z tego że Polacy ci mali i duzi #!$%@? się z najeźdźcami w obronie stolicy/ojczyzny.
Nigdy nie zrozumiem jak można być Polakiem i szydzić z Polaków którzy wybierają polskie symbole. Przecież
  • Odpowiedz