Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy i Mirabele, kojarzy ktoś ten filmik? Jest pytanko - gdyby w naszym pięknym mieście powstała jego druga część to byłby to hit czy kit? Zastanawiam się czy się za to zabrać, bo była mega zabawa, ale chciałbym się wcześniej dowiedzieć czy inni byliby równie pozytywnie nastawieni. Nie byłoby pewnie najmilej poświęcić całkiem sporo czasu w dobrej wierze żeby potem i tak słuchać "a pa tego, jedzie na jednym patencie, ile można, weź się typie".

Wołam #bydgoszcz i #polskiyoutube
adahtje - Hej Mirasy i Mirabele, kojarzy ktoś ten filmik? Jest pytanko - gdyby w nasz...
  • 31
@antarct: @Lajz: @perdoo-pedro: dzięki za sprawdzenie i odpowiedź
@signap: pomysł nie był mój - filmik był jedynie bydgoską odpowiedzią na to co zapoczątkował kiedyś Tyler Cullen z Nowego Jorku, dlatego też taka, a nie inna postać filmu. Oglądałem wtedy masę różych produkcji z różnych miast i stwierdziłem, że to, co najbardziej mi się w nich podoba to samo zgadywanie czego ktoś może słuchać - dlatego chwila pośledzenia osoby
@HighWind: elegancko, o to chodziło i serio bardzo się cieszyłem jak dostawałem wiadomości od ludzi, że ktoś odkrył coś nowego i dzięki filmowi poznał chociażby Cunninów:) sam po filmie wrzuciłem na playlistę Chet Fakera i Bonobo:)
@adahtje:
Super to było.
Eska zrobiła z tego pomysłu nawet program; znalazłem, bo szukałem czegoś podobnego ale ssało pałkę.

Nawet w wersjach zagranicznych nie było tak dobrego editingu, więc jak chcesz się za to brać to fajnie, a jakby było równie dobrze obrobione to bomba.

Powodzenia
@HrabiaTruposz: też o tym myślałem, ale w sumie wierzę, że mówili prawdę, bo jednak przy takim ataku znienacka (przynajmniej mi) ciężko byłoby coś ściemnić i ogarnąć na tyle żeby podać jakiś inny numer;)

@57796b6f70: no jeżeli zabrałbym się za to to chciałbym coś poprawić, więc pewnie jakiś progres by był:) Co do eski to chyba byli nawet przede mną, ale wcześniej o tym nie wiedziałem. Tak czy siak, raczej lipnie
@adahtje: nawet niedawno stałem na przystanku, słuchałem sobie muzyki i pomyślałem, że fajnie byłoby nagrać właśnie taki filmik, ale lepiej sklejony jak ten bydgoski, bo montaż tam jest średni. widziałem taki w wersji z USA i tam super wyszło