Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy i Mirabele, kojarzy ktoś ten filmik? Jest pytanko - gdyby w naszym pięknym mieście powstała jego druga część to byłby to hit czy kit? Zastanawiam się czy się za to zabrać, bo była mega zabawa, ale chciałbym się wcześniej dowiedzieć czy inni byliby równie pozytywnie nastawieni. Nie byłoby pewnie najmilej poświęcić całkiem sporo czasu w dobrej wierze żeby potem i tak słuchać "a pa tego, jedzie na jednym patencie, ile można, weź się typie".

Wołam #bydgoszcz i #polskiyoutube
  • 31
@alkowstret: kilka osób się nie załapało dlatego, że akurat przejeżdżała karetka i nic nie było słychać, kogoś nie mogłem rozgryźć co powiedział, ze 2x nie włączyłem nagrywania o czym pokapowałem się później. Odrzuciłem też coś co było całkowicie poza ostrością, więc jeżeli Cię nie było to jedynie ze względów technicznych i dlatego, że do bani skręciłem.

@gybefan: to jest pierwowzór, film kolesia, który sam na to wpadł. Rzeczywiście może fajnie
@adahtje:
A to Twoje dzieło, o, to brawo za pracę!

Po tym, szukałem podobnych filmików ale żaden mi tak nie przypasował jak ten :D

Nie wiem, jak z tą eska było; w każdym razie, wszystkie inne porównywałem do Twojego i lepszego nie widziałem.

Zrób druga część i później startuj na polakpotrafi.pl czy coś i jakas trasa po Polsce.
Życzę Ci, żeby ktoś Ci zaproponował fajna współpracę!
@57796b6f70: dzięki!:) po ostatnim kilka propozycji było, ale sądzę, że dużo uroku całej akcji dodało to, że randomowy ziutek z Bydgoszczy zabrał aparat, wyszedł na ulicę i zrobił filmik, który dotarł do CBS News, a nawet (!) wszedł na główną portalu ze śmiesznymi obrazkami :) dodatkowo jestem wielkim fanem swojego miasta, super się tu czuję i cieszyłem się robiąc mu jakąś reklamę.