Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy piszesz CV i zdajesz sobie sprawę, że jesteś nikim, doświadczenia brak, zainteresowania które jakoś rozwijałeś w szkole średniej, w okresie studiów zeszły na dalszy plan, a Twoje umiejętności kończą się na znajomości pakietu Office ( ͡° ʖ̯ ͡°) dopiero zdałam sobie sprawę z głębokości dupy w jakiej się znajduję, tych wszystkich zmarnowanych lat, za które nie mogę nikogo winić #feels #przegryw #oswiadczeniezdupy
  • 74
  • Odpowiedz
kończą się na znajomości pakietu Office


@Meyru: to też bym wykreślił, na 95% nie umiesz pakietu Office, a w pracy szybko Ci to udowodnią.
Módl się, żeby testu nie było :)
  • Odpowiedz
@Meyru: najczęściej sami jesteśmy najbardziej krytyczni co do siebie. Też jak patrzę na moje CV to myślę, boże co za gowno. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Więcej wiary w siebie.
Możesz mi podesłać na pw cv, czasami rekrutację ludzi. Zobaczę co można poprawić ewentualnie
  • Odpowiedz
@Meyru: I przez to czuję się jakoś wyjątkowy, ponieważ od półtorej roku jeszcze bardziej się rozwijam w pisaniu, zamiast siedzieć na dupie i nic nie robić ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Meyru:
@b0lec:

wy różowe to się umiecie dołować, na pewno jest coś co ci wychodzi dobrze

Raczej "wy różowe to wyśmienicie umiecie użalać się nad sobą, aby tylko przypadkiem nie rozwiązywać problemu".

Wielu z nas chyba słyszało tę gadkę: "a bo ty to zawsze chcesz rozwiązać problem, a mi zależy, żebyś mnie wysłuchał! żebyś ukoił moje uczucia!".

A sraczka właśnie, a nie uczucia. Pracodawcy nie będą obchodziły czyjeś uczucia. Użalanie
  • Odpowiedz
@Meyru: dlatego moją pierwszą pracą był staż za jakieś 460zł miesięcznie xD [tak, stara jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)], przez co zyskałam odrobinę doświadczenia i fajny wpis do CV, na co wszyscy do tej pory są w szoku gdzie ja to pracowałam [pierwsza i trzecia praca to były staże].
Poza tym zawsze zostaje opcja PUP i kursy - czasem zdarzały się w miarę ogarnięte kierunki, chociaż zazwyczaj
  • Odpowiedz
@Meyru: lipa jest, gdy stwierdzasz, że twoje zainteresowania nie są jakieś szczególnie ciekawe albo głupie i głupio wyglądają w CV i w końcu ich nie wpisujesz ;/
  • Odpowiedz