Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy piszesz CV i zdajesz sobie sprawę, że jesteś nikim, doświadczenia brak, zainteresowania które jakoś rozwijałeś w szkole średniej, w okresie studiów zeszły na dalszy plan, a Twoje umiejętności kończą się na znajomości pakietu Office ( ͡° ʖ̯ ͡°) dopiero zdałam sobie sprawę z głębokości dupy w jakiej się znajduję, tych wszystkich zmarnowanych lat, za które nie mogę nikogo winić #feels #przegryw #oswiadczeniezdupy
  • 74
  • Odpowiedz
@Meyru: I dzielisz się tym tutaj, bo jest dusza szansa, że trafisz na osoby w podobnej sytuacji, dzięki czemu poczujesz się nieco bardziej komfortowo, jeszcze chociaż na chwilkę. A to tylko oddala Cię od rozwiązania problemu. Zresztą prawdopodobnie Twoje psychiczne warunki w ogóle nie pretendują w tej chwili do tego, by Cię z tarapatów wydostać, ale kto wie? W każdym razie - brak doświadczenia i #!$%@? przeszłość to nie jest tak
  • Odpowiedz
Szukalem darmowych praktyk i nawet na takie janusze szukali ludzi z doswiadczeniem ;) czyt.darmowych roboli ;)


@Szymek_Czarodziej: A w wakacje? No staże i praktyki niestety tak wyglądają najczęściej. Przemęczysz się i masz lepszy start niż koledzy po studiach. Czasem można trafić na fajną firmę i dostać w niej późniejszą fuchę.
  • Odpowiedz
A w wakacje? No staże i praktyki niestety tak wyglądają najczęściej. Przemęczysz się i masz lepszy start niż koledzy po studiach. Czasem można trafić na fajną firmę i dostać w niej późniejszą fuchę.


@XpedobearX: Tak jak gdzieś wyżej pisałem, w wakacje zawsze pracowałem za jakieś tam drobne, żeby się czegoś pouczyć. A z tymi stażami w tym mieście i branży gdzie szukałem to nie brali studentów którzy chcieli czegoś się nauczyć,
  • Odpowiedz
A z tymi stażami w tym mieście i branży gdzie szukałem to nie brali studentów którzy chcieli czegoś się nauczyć, tylko doświadczonych na darmową robotę, w tym problem właśnie ;-)


@Szymek_Czarodziej: Niestety, wielu pracodawców to też banda frajerów.
  • Odpowiedz
@maze: Oczywiscie, ze latwo sie go mozna nauczyc, ale jak pisalem 95 jak nie 98% ludzi z takim wpisem tego pakietu Office nie zna.
Po prostu klamia w CV (po czesci nieswiadomie ;))
  • Odpowiedz