Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy piszesz CV i zdajesz sobie sprawę, że jesteś nikim, doświadczenia brak, zainteresowania które jakoś rozwijałeś w szkole średniej, w okresie studiów zeszły na dalszy plan, a Twoje umiejętności kończą się na znajomości pakietu Office ( ͡° ʖ̯ ͡°) dopiero zdałam sobie sprawę z głębokości dupy w jakiej się znajduję, tych wszystkich zmarnowanych lat, za które nie mogę nikogo winić #feels #przegryw #oswiadczeniezdupy
  • 74
  • Odpowiedz
@Meyru: Masz ode mnie uśmieszek na pocieszenie ( ͡ ͜ʖ ͡) Pamiętaj, że sobota to nie jest dzień na takie przemyślenia.
  • Odpowiedz
@Meyru: ja pracuje w firmie robiac te rzeczy ktore nauczylem sie juz w wieku 12 lat i ten skill caly czas poprawialem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze studiow nie przydala mi sie ani jedna rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@madziazpodko: to tylko praktyki, formalność w gruncie rzeczy. Ale to uczucie że w Twoim wieku ludzie serio osiągają sukcesy, a ty już straciłeś ten moment, kiedy puste cv nie hanbi tak bardzo i czasu cofnąć się nie da :<
  • Odpowiedz
@Meyru: nie przejmuj się, mój brat pisząc swoje pierwsze CV nie wiedział co do nich wpisywać i dopiero po kilku rozmowach kwalifikacyjnych zdał sobie sprawę, czego dokładnie oczekuje od niego pracodawca i jak wiele ma pożytecznych umiejętności. ostatnio zmienił pracę bo się zbytnio nudził, układa mu się dobrze i z tobą też tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Meyru: Najbardziej #!$%@?ąca jest sytuacja kiedy ktoś ma zajebiste warunki i wspierających rodziców i może ogarniać w spokoju życie, a ktoś inny jest pozbawiony tej przyjemności.
  • Odpowiedz
@Meyru: Wierz mi, nie znasz pakietu Office ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam widziałem jakiś czas temu, że pewien osobnik robił wcięcia spacjami, nie umiał znaleźć funkcji ukrywającej kolumny w Excelu albo nie miał pojęcia do czego służy BCC.
Ale to nic straconego, pracy u nas w kraju jest dużo i nie mówię o kasie albo jakimś poniżającym januszo-biznesie.
  • Odpowiedz