Wpis z mikrobloga

@Xarazix: @GraveDigger: @husky83: @ZmutowanaFrytkownica: @Asmod96: ufff przynajmniej na mirko normalni ludzie xd bo tak mnie wzięło na przemyślenia po wejściu w znalezisko xD sami wychowani na jego dorobku, wszyscy znają jego piosenki(włączyłem 2 i całkiem średnie). Znam go z dzieciństwa i zawsze się zastanawiałem czy to chłop czy baba i przez jego wizerunek jakoś go nie lubiłem.

@tei-nei: już się chyba wszystkiego czepiłem( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem jakby to była śmierć Krawczyka. Czy ktoś nie słyszał chociaż raz Parostatkiem w wielki rejs? Każdy słyszał! A piosenki Prince? No zapytałbym na ulicy to pewnie dużo osób by zapytało "A kto to jest Prince?" xd
@desygnat: to nie tak - po prostu umiera znany artysta a każdy gdzieś przecież słyszał jego hity, choćby przesławne Purple Rain do tego nie trzeba znać całej jego dyskografii aby poczuć się smutnym ze odszedł. Ja nie znam całej twórczości Prince - ba nie znam nawet 20% ale do jego piosenek tańczyło się z pierwszymi sympatiami jeszcze na dyskotekach w podstawówce... to taka wartosć dodana każdego takiego artysty. Wielka szkoda bo