Wpis z mikrobloga

no i stało się... dziś mam urodziny. 38 lat na karku wybiło.
Najstarsza córka przyszła mi właśnie złożyć życzenia i wręczyła buteleczkę mojego ulubionego likieru Disaronno. Młodsza wstanie za 2 godziny i pewnie tez wpadnie do taty z życzeniami. Od żony już wczoraj dostałem prezent :) Fitband Garmin Vivosmart HR.
No i tak zebrało mi się teraz na refleksje i mentorski ton.

Nigdy nie żałujcie podjętych decyzji. Każda decyzja w życiu (nawet ta która po czasie okazała się zła) prowadzi do czegoś nowego. Prowadzi do czegoś co czasem nigdy by nie nastąpiło gdyby nie te wcześniejsze wzloty i upadki.

Ja i moja żona pobraliśmy się trochę na siłę. Była wpadka i trochę tak z powodu presji otoczenia się pobraliśmy. Każde z nas miało w głowie pewnie wizję zmarnowanej młodości, ale jakoś tak w życiu się poukładało, że jesteśmy ze sobą od 18 lat ponad i z każdym rokiem coraz bardziej nie wyobrażamy sobie tego, że moglibyśmy nie być razem.
Wiadomo, że przez te 18 lat było raz gorzej raz lepiej i coś tam mnie w życiu ominęło, ale jak tak patrzę z perspektywy czasu to nie żałuje niczego.
Jestem zadowolony z życia jakie mnie spotkało.

Także ten... nie przejmujcie się porażkami (a przynajmniej tym co z pozoru porażką się wydaje)
#urodziny #refleksjanadzis
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie żałujcie podjętych decyzji. Każda decyzja w życiu (nawet ta która po czasie okazała się zła) prowadzi do czegoś nowego. Prowadzi do czegoś co czasem nigdy by nie nastąpiło gdyby nie te wcześniejsze wzloty i upadki.


@Bozyszcze: E tam takie puste gadanie
  • Odpowiedz
@twardy_ryz: bo tak jest. Nie musi tak być za każdym razem że spotka cie coś lepszego ,ale nie jest to wykluczone.
A płakanie nad rozlanym mlekiem i rozpamiętywanie tego co się zrobiło i tak niewiele zmieni.
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: Hej. To i ja się zamelduję - 39 lat, 18 lat z jednym mężem. Wczoraj stwierdziliśmy, że idziemy na medal za 50 lat pożycia małżeńskiego od prezydenta. To prawdopodobnie jedyny medal, jaki mamy szansę zdobyć w życiu, więc jest motywacja:)
Tobie też życzę takiego medalu.
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: miałem urodziny 3 dni wczesniej i powiem ci ze pomyślałem dokładnie to co ty opisałeś i potwierdzam twoja teorie w 100%--powodzenia i najlepsiejszego kolego
  • Odpowiedz
  • 3
@Bozyszcze: Twoja historia przypomniała mi bardzo życiowy cytat. "Lepiej kochać mniej z początku niż wcale przy końcu." Powodzenia Mirku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzięki ludziom o podobnym myśleniu jak twoje nic nigdy się w tym kraju nie zmieni. Zamiast zacząć od siebie i przestać korzystać to korzystacie pokazując ,że lewacka ideologia jest potrzebna skoro tylu ludzi partycypuje w tym systemie i czerpie z niego na potęgę. Tylko pogłębiacie tę beznadzieję i umacniacie system.


@Bozyszcze: Nie no bez żartów, mam przynosić w zębach kupę pieniędzy i nie korzystać ze swoich praw? System się rozwali
  • Odpowiedz