Wpis z mikrobloga

@PonuryMruk: kaminomoto, andrea, bardzo polecane! osobiście stosowałam Jantar i przetłuszczał mi włosy, więc przestałam, teraz wcieram seboradin do włosów przetłuszczających się, lotion i zauważyłam, że rosną szybciej. Szybciej rosły też po wodzie brzozowej, takiej najtańszej z kiosku, ale biorę regularnie drożdże w tabletkach Lewitan i one najbardziej pomogły mi, jeżeli chodzi o większy przyrost i więcej babyhair ;)
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: tak, są różne wersje, z melisą, z czymś tam jeszcze, wszystkie na mnie działały tak samo, ale że jesteś facetem, to polecam dodatkowo wcierkę jakąś... zależy, czy chcesz mieć więcej włosów, czy szybciej dłuższe... Może Alopexy? nie jest drogie. Są też zabiegi mezoterapii igłowej na porost włosów, ewentualnie metoda wcierania olejów z głową do góry nogami :D
  • Odpowiedz
jeżeli włosów wypada bardzo dużo, to najlepiej pójść po dermatologa po receptę na jakiś preparat z Minoxidilem, np. Loxon 5%, ale Alopexy też ma tę substancję; palma sabałowa w tabletkach, wierzbownica drobnolistna w tabletkach, łagodny szampon; najważniejsza jest systematyczność
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Jeśli mogę polecić coś sprawdzonego, to zdecydowanie polecam nową serię Pharmaceris H-Stimupurin jakoś tak. Swoje kosztuje, ale nie słyszałam jeszcze żadnych skarg od pacjentów. Jantar niestety nie sprawdzi się u każdego.
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: myślę, że na początek możesz wypróbować alopexy raz dziennie albo tę serię poleconą przez @JAmajki: bo to dobra Mirabelka i można jej ufać w kwestii kosmetyków ;) a lewitan hm... masz dawkowanie na leku,a w zasadzie suplementu... ogólnie można brać do 12 tabletek dziennie (nie ma żadnych skutków ubocznych), ja biorę 4-6 i widzę efekty po miesiącu. Szampon do zniszczonych włosów to nie najlepszy pomysł... z drogeryjnych babydream z
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Jantar - po codziennym używaniu przez 2 tygodnie zauważyłam sporo nowych włosów tzw. baby hair. Co ciekawe, od Jantara włosy mi się przestały przetłuszczać, mogę ich teraz nie myć nawet 3 dni :D
A o olejku Andrea znajdziesz info na wszystkich facebookowych grupach Aliexpress - skąd zamawiać, jak używać, dużo osób wrzuca też zdjęcia efektów.
  • Odpowiedz