Wpis z mikrobloga

@PonuryMruk: No cóż, zależy jak szybko Ci się włosy przetłuszczają. Proponuję dokupić jeszcze jakiś szampon bez SLS, wtedy nie będą się tak kudły niszczyć. :) A no i po 2 tygodniach wcierania Jantara zrób sobie tydzień przerwy i potem znowu 2 tyg.
@PonuryMruk: przesadne dbanie nie niszczy wlosow, moze troche wysuszac, ale wplyw na wypadanie jest znikomy, gorszy dla wlosow jest lojotok, zatykajacy mieszki, wiem myj tak czesto, jak potrzebujesz. Lagodny szampon juz polecalam, kolezanka wyzej tez przypomina.
@PonuryMruk: najlepszy porost (po kilka cm miesięcznie) jest chyba po triphali. Taka mieszanka trzech ajurwedyjskich ziół, ponadto poprawia pracę jelit, cerę (dużo wit. C ma). Nie nadążam z goleniem nóg po niej. Szkoda tylko, że jest taka obrzydliwa, a trzeba jeść ok. 5 g, więc nie bardzo da się ją zamknąć w kapsułkach (choć i w tej formie jest dostępna).
@PonuryMruk: zakończ kurację, odczekaj z 3 tygodnie, i dopiero. Nie ma sensu wprowadzać kilku nowych rzeczy na raz. Po pierwsze, nie będziesz wiedział, co zadziałało, po drugie, jak Cię coś uczuli, to też nie będziesz wiedział, co konkretnie. Z czym Ty masz problem właściwie? Z łysieniem czy chcesz po prostu zagęścić i przedłużyć włosy?
@czostnek: Zawsze miałem rzadkie włosy -dotychczas jakoś mnie to nie interesowało,ale ostatnio czasy zaczęło mi to przeszkadzać -od tak po prostu. Więc jeśli jest możliwość jakoś to podreperować to czemu by nie spróbować
@PonuryMruk: możliwości są spore, bardzo dobrze działa pokrzywa pita regularnie, szczególnie, że jest korzystna dla zdrowia ogólnie. Suplementy raczej bez szału działają zwykle, ale próbuj, bo efekty widać po stosowaniu długoterminowym. Podstawa to jednak zbilansowana dieta, bo jeśli odżywiasz się do dupy, to taki suplement będzie pokrywał (lub nawet nie) Twoje zwykłe zapotrzebowanie, a włosy niestety są na dole w hierarchii ważności.

Bardzo dobrze robi masaż olejem Sesa i pozostawienie go
mnie w sumie dziewczyna pomysł podsunęła ale nie powiem że zły, bo wiem jak mocno dba o swoje włosy. kiedyś miała słabsze i bardziej łamliwe i ponoć seboradin jej pomógł. aha a ja już jakiś czas też ten na wypadanie włosów stosuje i faktycznie są mocniejsze i już ich tyle nie gubię ;) ktoś próbował? teraz mają tez taki men sport czyli to co lubię bo szampon i żel pod prysznic w