Wpis z mikrobloga

#!$%@?, głupota ludzka nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Akcja, którą tu opiszę zdarzyła się naprawdę, mimo, że brzmi jak pieprzony urban legend.
Wyobraźcie sobie, że mój znajomy, wraz z dwoma kolegami (wszyscy 23 lvl, niedługo bronią inżyniera, licencjat czy cholera wie co xD) wpadli na genialny pomysł zrobienia dowcipu jednemu ze swoich kolegów.
Otóż te umysłowe ameby (przepraszam wszystkie ameby) wymyślili, że na jednym z forów wstawią informację, że konstruują bombę, taką zajebistą bombę, która ma rozpieprzyć pół Europy xD Kawał polegał na tym, że wszystko podpisali mailem ofiary dowcipu.
Wyobraźcie sobie, że następnego dnia, pociąg, którym niczego nieświadomy chłopak wraca sobie spokojnie do domu, zostaje zatrzymany przez antyterrorystów. On sam zostaje wywleczony z przedziału i przybity do ziemi. Dla zachowania środków ostrożności jego dom rodzinny również zostaje otoczony przez psiarskich xD
Po ogarnięciu całej sytuacji, trzech debili zostaje zatrzymanych. Grozi im zapłacenie 80-100 k złotych grzywny xD
Zajebiste wejście w dorosłe życie xD
#truestory #coolstory #patologiazewsi
  • 22
@slugasebcio: @Lowca_Jezy_Major_Trze_Ser: To jest w sumie ciekawy temat do dyskusji. Gdyby to oni zgłosili na policję, to rozumiem taką kare. Ale oni napisali tylko nieprawdopodobny post na forum. Ludzie non stop piszą takie głupie rzeczy, że kogoś zabiją albo coś i nikt tego nie bierze na poważnie. To policja popełniła tutaj błąd dokonując zatrzymania i przeszukania bez jakichkolwiek prawdziwych dowodów, a winę chcę zrzucić na jakichś gnojków.
@hpiotrekh: nie mam linku, nie wiem czy to zostało opisane w wiadomosciach, faktach czy gdzieś indziej. Historię opowiedział mi wczoraj mój przyjaciel, który zna się lepiej z jednym z tych debili. Jeszcze inny mój kolega też nie mógł uwierzyć póki nie został świadkiem w sprawie, tylko dlatego, bo dobrze znał się z ofiarą i tym moim głupim znajomym.