Wpis z mikrobloga

Siema Mirki z Bydgoszczy.
Szukam sprawdzonych miejsc w Śródmieściu.
* dobry, tani obiad na studencką kieszeń (może być bar mleczny)
* kawa i ciastko w fajnym miejscu na spotkanie
Co polecacie? Będę tylko jutro a nie jestem z #bydgoszcz .
  • 16
@Nicy: dużo jest w tej okolicy jedzenia. Kafejki kawa/ciasto na Dworcowej, też na Dworcowej masz Bar Mleczny http://barmleczny.bydgoszcz.pl/ Gdańska między Dworcową a Śniadeckich (odcinek ok 200 metrow po obu stronach lokale z żarciem), Jagiellońska trochę słabiej, niezły keps na Jagiell. za Rondem Jagiellonów (po stronie Brdy).
@Wredna_pomarancza: możliwe, że też spodziewałem się trochę czegoś innego idąc tam. Któregoś razu szukaliśmy jakiejś kafejki wzdłuż długiej i ogólnie w okolicy wyspy młyńskie i rynku. Przypadkiem więc tam trafilismy i ani tam pogadać się spokojnie nie dało, ani usiąść jakoś wygodniej. To chyba jedynie się sprawdza żeby wbić tam na 15 minut na kawe i lecieć dalej. Dużo klimatyczniej jest w herbaciarni "Asia" czy jakoś tak koło wyspy.
nie wiem jak możecie polecać komuś chińską patelnie... Kubeł tłustego makaronu z mikrospopijną ilością mięsa. Do tego majonezowe sosy. Już lepiej pójśc 100 metrów dalej i wejść do chińczyka 'saigon' ,15 zł , kurczak w pięciu smakach, porcja nie do przejedzenia