Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, idiotyzm ludzi na studiach mnie przerasta.
Napisał chwile do mnie koleś z roku, gadka szmatka po czym pyta czy umiem na kolokwium - uczciwie mówie ze 95% wykute na blachę.
A w odpowiedzi słyszę: hehe to pomożesz mi, bo kaca miałem i nie mogłem sie uczyć.


#studbaza #bekazpodludzi
  • 114
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: @magrusia: Wyobraź sobie że ściągając nie musiałem ładować sobie do głowy niepotrzebnej wiedzy np. z gównoprzedmiotów. W tym czasie uczyłem się na własną rękę i sam doskonaliłem umiejętności dzięki czemu jestem dzisiaj dalej od tych ciołków którzy myśleli że na studiach się czegoś nauczą.
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: Serio, nigdy nie zrozumiem tego przyzwolenia na cwaniactwo i promowanie kombinatorstwa. Mam takiego na studiach (zaocznych, żeby było śmieszniej) - pojawia się raz na pół roku, nic nie potrafi, jest arogancki wobec wykładowców i wymaga dostarczania mu notatek/ udostępniania testów podczas egzaminów. Jest w tym tak bezpośredni i bezczelny, że wielu z moich kolegów nie potrafi mu odmówić. A ja uważam, że z takim podejściem nie zasługuje na wyższe wykształcenie
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: gdy jeszcze chodzilem na studia to tak mniej więcej połowa regularnie ściągała na kolosach. A potem jeszcze chodzą i błagają o podciąganie ocen. Powinno być jak w większości zagranicznych uczelni - przyłapany na ściąganiu = #!$%@? z uczelni
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe: Jak to głosi mem z Dudą, za każdym #!$%@? razem to samo.
Nie wiem skąd w Polakach taka buta i poczucie wyższości, może to przez politykę historyczną?
Może przez gloryfikowanie porażek i przedstawianie ich jako sukcesów, hasła typu "Polska Chrystusem narodów" czy wpajanie ludziom ślepej dumy, nie wiem.

Widać to nawet na wykopie, pełno komentarzy typu "TSZEBA WYJŚĆ Z ŁUNI JEWROPEJSKIEJ I ZROBIĆ MIĘDZYMORZE". Kretyni uważają, że Polska ma szansę
  • Odpowiedz