Wpis z mikrobloga

Jakie niektórzy mają #!$%@? charaktery to czasem, aż szkoda patrzeć. Tak #!$%@?, zabrońcie ludziom wszystkiego. Maratony: "nie bo przecież całe miasto sparaliżowane!!!" #!$%@?, że te wydarzenia są ogłaszane przez organizatorów z takim wyprzedzeniem, że spokojnie można sobie zaplanować czas, ale wtedy przecież nie było by żadnej okazji żeby ponarzekać i dupy by z bólu w szwach popękały. Tour de Pologne? "Pedały w obcisłych gaciach, po górach niech jeżdżo, a nie po szosach,
@obiecalasrolki: ale co to zmienia, że z wyprzedzeniem zapowiadają? Czy to zmienia fakt, że trasa jest #!$%@? i zatyka pół miasta? Że odcina całą południową część Poznania na dobre 3 godziny? Może to ja coś przeoczyłem i nie krążyłem dziś całe przedpołudnie po mieście próbując objechać wielbicieli szlachetnego sportu?

Nie każdy może sobie czas zaplanować inaczej. Moja znajoma dziś szła do pracy i #!$%@? kogo obchodzi, że maraton biegnie. Ma być
@pomidorowy_joe: oczywiście, to standardowy argument, że nie mam pojęcia, że atmosfera, że razem biegamy i spuszczamy się w gacie i potem ta meta i odlot! No zajebiście, ale szczytujcie sobie w swoim gronie, nie zmuszajcie innych do oglądania tego.

@omen85: ale co ma ilość do rzeczy? Mi wystarczy choćby i raz.

@wunder_waffel: szkoda lasu dla tego tłumu

@TeddyBunny: współczuję! Ja dziś do rodziców jechałem i ponad 2 godziny