Wpis z mikrobloga

Posiadanie prawo jazdy i własnego samochodu to jest jakiś #!$%@? #wygryw. Na prawde każdy mężczyzna powinien mieć samochód, a już mówie dlaczego. Samochód nie ważne jaki rocznik i model to jest nasza ostoja wolności. Właśnie tak to nasza perełka, która gwarantuje nam wolność. Pokłóciłeś się z żoną/dziewczyną/rodzicami/#!$%@? Cie z mieszkania - masz samochód nie masz czym się przejmować. Zawijasz się do swojego samochodziku i nie musisz się martwić, że spędzisz noc na dworcu albo na ławce w parku. Rozkładasz fotel, jest Ci zimno to sobie nagrzejesz i przy papierosie możesz wszystko przemyśleć gdzieś w nocy na zadupiu. Jesteś tylko Ty, samochód i niebo z gwiazdami. To jest właśnie ta męska niezależność, każą Ci #!$%@?ć? Proszę bardzo auto zatankowane #!$%@? nawet dziś. I wiecie co mam sedana i myśle nad kupnem kombiaka. #!$%@? tam materac i w każdej chwili moge wziąć urlop i #!$%@?ć.
Tak w ogóle to stwarzam autorski tag #biznesowawolnosc będe tam wrzucał swoje przemyślenia bo w rzeczywistości nie mam komu się wygadać, a mikroblog to dobra okazja. #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #samochod #przemyslenia

Czy samochód możemy traktować jako opcje awaryjną do spania?

  • Tak, spanie w aucie na jedną noc jest ok 87.5% (1784)
  • Nie, auto jest przeznaczone tylko do jeżdzenia 12.5% (256)

Oddanych głosów: 2040

  • 45
Pokłóciłeś się z żoną/dziewczyną/rodzicami/#!$%@? Cie z mieszkania - masz samochód nie masz czym się przejmować. Zawijasz się do swojego samochodziku i nie musisz się martwić, że spędzisz noc na dworcu albo na ławce w parku. Rozkładasz fotel, jest Ci zimno to sobie nagrzejesz i przy papierosie możesz wszystko przemyśleć gdzieś w nocy na zadupiu. Jesteś tylko Ty, samochód i niebo z gwiazdami. To jest właśnie ta męska niezależność, każą Ci #!$%@?ć?


@
@proces_biznesowy: jak cie wyrzucaja z mieszkania to w wiekszosci za długi, dlatego z reguły samochód sprzedajesz wcześniej żeby starać sie ratować swoja sytuacje finansowa. A jak sie klocisz z zona to idziesz do brata/kumpla/baru na flaszke i po problemie ;)
Na prawde każdy mężczyzna powinien mieć samochód


nie

a poruszanie się osobówkami po mieście powinno zostać zdelegalizowane i prędzej albo później do tego dojdzie ;3
(niestety raczej później ;///)

@proces_biznesowy:
@proces_biznesowy: nie no, auto musi być. pamiętam jak kiedyś taki damian zawył z wrażenia kiedy rozmawialiśmy przy bilbordzie algidy w społemie, ile to jeszcze musi upłynąć czasu aż wynajdą taki aparat, co nie będzie robić zdjęć ale analizować wiązką lasera otoczenie na powiedzmy 100 metrów tworząc kompozycję tak, że nie musielibyśmy się martwić o ogniskową czy przysłonę, bo wszystko poszłoby sobie później elegancko wykadrować bo rzut były trójwymiarowy!
po tych naszych
@staregoniepamietam: ale pamiętaj, mieszkanie jest dopiero Twoje jak kupiłeś je za gotówkę, bądź już masz spłacony kredyt. ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak to też tylko na pokaz, a nawet gorzej jak ktoś kredytem, coś się stanie, cokolwiek, praca, choroba i mieszkanie zaraz z długami i komornik na plecach
@proces_biznesowy: kup sobie scenica po FL model pierwszy, nie miałem lepszego auta do tej pory. Płaska podłoga, przednie siedzenia przesówasz maks do przodu, oparcie rozkładasz i zagłówek służy ci za poduszkę. Tylne siedzenia wywalone, półki płaskie, można postawić kubek, kieliszek. Bardzo funkcjonalny samochód. W lecie jeździłem z materacem z tyłu, piątek popołudnie, wsiadasz i jedziesz.
@pawqus: Samochód mam od dłuższego czasu, po prostu ostatnio zauwazylem te zalety ;)

@fordomaniak: Bardzo duży plus za taką funkcjonalność.

@jono: hostel tez dobra opcja ale nie raz są takie sytuacje, że mieszkasz na zadupiu albo szukaj hostelu o północy i wynajmuj pokoj. Jeśli musiałbym spędzic poza domem kilka dni to na pewno wybralbym hostel.

@cocoapuff: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wisyrr: Nie poddawaj