Wpis z mikrobloga

Posiadanie prawo jazdy i własnego samochodu to jest jakiś #!$%@? #wygryw. Na prawde każdy mężczyzna powinien mieć samochód, a już mówie dlaczego. Samochód nie ważne jaki rocznik i model to jest nasza ostoja wolności. Właśnie tak to nasza perełka, która gwarantuje nam wolność. Pokłóciłeś się z żoną/dziewczyną/rodzicami/#!$%@? Cie z mieszkania - masz samochód nie masz czym się przejmować. Zawijasz się do swojego samochodziku i nie musisz się martwić, że spędzisz noc na dworcu albo na ławce w parku. Rozkładasz fotel, jest Ci zimno to sobie nagrzejesz i przy papierosie możesz wszystko przemyśleć gdzieś w nocy na zadupiu. Jesteś tylko Ty, samochód i niebo z gwiazdami. To jest właśnie ta męska niezależność, każą Ci #!$%@?ć? Proszę bardzo auto zatankowane #!$%@? nawet dziś. I wiecie co mam sedana i myśle nad kupnem kombiaka. #!$%@? tam materac i w każdej chwili moge wziąć urlop i #!$%@?ć.
Tak w ogóle to stwarzam autorski tag #biznesowawolnosc będe tam wrzucał swoje przemyślenia bo w rzeczywistości nie mam komu się wygadać, a mikroblog to dobra okazja. #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #samochod #przemyslenia

Czy samochód możemy traktować jako opcje awaryjną do spania?

  • Tak, spanie w aucie na jedną noc jest ok 87.5% (1784)
  • Nie, auto jest przeznaczone tylko do jeżdzenia 12.5% (256)

Oddanych głosów: 2040

  • 45
heh, wlasne mieszkanie i ty #!$%@? kogo chesz. Ba jak patrze na polakow u mnie w robocie - to nawet na tych samych stanowiskach co ja w czasie jak kupilem mieszkanie 80m2 cos kolo to powymieniali samochody po pare razy i dalej bryka na pokaz i do studia wynajetego.. Wolnosc i spokoj dla mnie to, ze jestem u siebie i jak bede chcial to ja moge wykopac 'gosci', a nie uciekac do