Wpis z mikrobloga

##!$%@? niech się kręci!
Drogie Mirabelki i Mireczki, po rozstaniu z eks #rozowypasek wpadłem w wir znajomości, które kończyły się po śniadaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Później przystopowałem i złapałem doła (#depresja)? i - co najgorsze - #feels do byłej.
#tinder odpuściłem sobie, gdy po wystalkowaniu na fb kilku matchy (tylko publiczne, żadnego zapraszania do znajomych, odpowiednie zapytanie do wujka G) było jasne, że poszukują #bolecnaboku. W tej chwili jestem na etapie, gdzie każdy przejaw #logikarozowychpaskow mnie irytuje, a zwłąszcza księżniczkowatość, nawet jeśli kobieta jest dobre 9/10 ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak myślicie, co będzie dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zwiazki #feels #tfwnogf
  • 16
"zwłąszcza księżniczkowatość, nawet jeśli kobieta jest dobre 9/10 ( ͡° ʖ̯ ͡°). "

jak jest 9/10 to tym bliżej do ksiezniczkowatosci, bo ona ma z czego wybierac.
Chcesz normalnej dziewczyny - szukaj normalnej dziewczyny
@Janusz_Lubikwasa: pewnie nie będzie żałować, bo zmieniła dość stanowczego typa na "dupę z uszami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomaszk-poz: to nawet nie chodzi o randki czy spotkania, tylko zachowanie we (wspólnym) towarzystwie, plus to, jak zrobienie słodkich oczu działa na spier... facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zdarzyło mi się osobiście usłyszeć pytanie, czy wiem, z kim się przespać, żeby ktoś zrobił za
@SamSieZakop: "darzyło mi się osobiście usłyszeć pytanie, czy wiem, z kim się przespać, żeby ktoś zrobił za nią jej część projektu " o kuźwa jestem w szoku!
Mogłeś się umówić z jakimś kumplem aby ją podpuścić i nagrać rozmowę, niech sukę wyrzucą z uczelni.
Co za patologia!