Wpis z mikrobloga

Witajcie po banie :D Kolejna z mojej strony wrzutka do tagu #zdysku. Przy poprzedniej tag miał 6 obserwujących, w chwili pisania tego wstępniaka ma on już ich 12 :) Fajnie że się powoli rozrasta :)

Przypomnienie - wrzucam tutaj #tapety ( #tapetacodzienna, #tapetanadzis ) z zakresu #carboners #samochody #motoryzacja #zepsutezawieszenia i kontynuuję nadal wrzutę związaną z #jdmboners . Tak, wiem że spam tagami, ale uzasadniony :)

Zasady tagu #zdysku:
1. Nie spamujemy tagu jedną wrzutką. Robiąc wpis, kolejne tapety/grafiki/zdjęcia/obrazy tego dnia wrzucamy jako komentarze do niego.
2. Proszę, aby wrzucając tapetę/grafikę/zdjęcie/obraz krótko napisać, dlaczego ją zapisaliście. Chociaż jednym zdaniem/słowem.
3. Dbajcie o jakość tagu i wrzucajcie raczej dobrej jakości materiał :)

Jeśli ktoś będzie chciał, żeby go zawołać w kolejnej części wrzutki (bo to nie będzie ostatnia część wrzuty z tematyką JDM) to proszę plusować ten wpis :) Przy każdej wrzucie będę wołał osoby plusujące ostatni wpis (nie komentarz do wpisu) ;)

Okej, wołam pierwszą 20tkę, która zaplusowała ostatni wpis :) @Aerodeckvv, @bajlo, @bauaganov, @BialyJelen, @bluehawaii91, @Czahor, @DamnumEmergens, @danielx1996, @dinosaur_mousse, @dragon240994, @elmo-pl, @endrjuk, @gadgetman, @Haszenberg, @jeden231, @Jerry664, @JokerBonifacy, @Kanapkowy, @KAROO, @kornik_sosnowy

Dla was wylosowałem zimowe spojrzenie na najpiękniejszą generację Supry jaka kiedykolwiek powstała :)
e.....o - Witajcie po banie :D Kolejna z mojej strony wrzutka do tagu #zdysku. Przy p...

źródło: comment_Pu31JE19HpvfWHL6rqcMn2eUs1wbuZac.jpg

Pobierz
  • 101