Wpis z mikrobloga

Mirasy, co sądzicie o nowej płycie O.S.T.R - "Życie po śmierci"?
Moim zdaniem jest KOSMICZNA(!), polecam ją każdemu. Sam nie jestem jakimś rapsem, po prostu czasem lubie posłuchać różnego gatunku. Muzyka i teksty Ostrego są wyśmienite, nadaje się do słuchania zarówno w podróży jak i w domu. Bardzo dawno żadna muzyka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Bardzo osobiste wersy, mistrzowska nuta. Serio, polecam wydać kilkadziesiąt złotych na płytę.

PS. Do pudełka z płytą O.S.T.R dołączył oświadczenie woli, super sprawa.
#ostr #hiphop #zycieposmierci #muzyka
Pobierz
źródło: comment_zVehqH1qTy1BdzFFQTMO4cvcIhQK7gDb.jpg
  • 28
@OsgnistyRydwan: napisałem raz, przekleje więc po raz drugi.

Życie po śmierci.
Czekałem, nie ukrywam.
Odsłuchałem.
Kosmos.

Najbardziej szczera, spójna i osobista - wykończona oraz wygłaskana historia podzielona na akty z pogadankami autora. Wgniata w fotel od pierwszych słów, a na ostatnich podczas epilogu po prostu skłania Cię do odłożenia słuchawek. Masz wtedy kilka minut na zastanowienie o tym co się dzieje dziś, co się dzieje teraz.

Dodam jeszcze jedno: pod każdą
@OsgnistyRydwan: Oczywisty byl w wywiadach przed plyta, w zapowiedziach, życie zweryfikowalo ze to jest taka plyta jak wszystkie poprzednie. Nadal dobra ale jak na jego możliwości srednia, jak dla mnie MTJWB albo Tabasko byly o wiele bardziej osobiste niż ta plyta. Kazda plyta Kekiego jest bardziej osobista niż ta plyta Ostrego.