Wpis z mikrobloga

Dzisiaj doswiadczylam czegos dosc ciekawego. Grupa kobiet w #pracbaza i szkolenie. Prowadzacy - 4/10 w skali Ruchensteina. No moze 4,5 max. Na przerwie jak zwykle baby zaczynaja paplac i w sumie wyszlo, ze kazda, nawet nasza grupowa 9/10 (nogi do nieba, piekna kobieta) zainteresowala sie prowadzacym. Dlaczego? Pomimo niewyjsciowej twarzy typek bardzo fajnie ubrany, tu zegarek, tam jakis gadzet, ciuchy schludne i wyprasowane. Caly czas wtracal jakies ciekawostki, od tematow stricte informatycznych po krotkie anegdoty zwiazane z jego zainteresowaniami, potrafil zainteresowac swoja opinia itp.
Dostalysmy wszystkie mindfucka, bo ciacho z niego zadne, a delegacja 3 najlepszych dup poszla na zwiady czy jest wolny czy kogos ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wiec wszystkie #przegryw i #stulejacontent #protip dla was: bycie suchoklatesem czy brzydka twarz was nie skresla w drodze do fajnych dupeczek :)

#oswiadczenie #logikarozowychpaskow
  • 63
@phogel: Od dobrych paru lat szkoleniowiec czy wykładowca nie ma co fikać.
Będzie zadzierał i agitował ludzi poprzez wywyższanie się oraz nadużywanie swojej siły, to poleci ze stołka szybciej, niż ty zjesz obiad.

Niejednego #!$%@? przełożonego i wykładowcę #!$%@?łem na zbity pysk.

No ale, jak się zakłada z miejsca, że "nie da się" lub "to jest zbyt trudne" - no to cóż, jest się dymanym na lewo i prawo.
( ͡
Byłabym pod wrażeniem gdyby inteligentny, zabawny facet podszedł do mnie na jakiejś imprezie i zaczął coś ciekawego opowiadać np z dziedziny, w której jest dobry czy o swojej ciekawej pracy.


@InsaneMaiden: O programowaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z pewnością.
dziedziny, w której jest dobry


@InsaneMaiden: "Wiesz ostatnio ogarnąłem custom cursorLoadery, fajna sprawa. Znacznie ułatwia asynchroniczne pobieranie danych i nie trzeba się pierniczyć z obsługą bindowania danych do widoków tak jak w async taskach"

Dobrze to robie?
@ZimneDziadyListopady: Prowadziłem przez jakiś czas szkolenia twarde, mocno techniczne z przeważającą ilością samców. Zaczynałem w wieku < 25 lat i miałem do czynienia z osobami starszymi o 10 i więcej lat niż sam wówczas miałem. W kilku przypadkach było pod górkę. Generalnie to zaobserwowałem, że #niebieskiepaski powyżej 40-45+ były raczej bierne i słuchały natomiast wszystko pomiędzy 30 a tą granicą było głodne i żarłoczne i starało się podważać autorytet "trenera". :-)
@kaszkai: > I teraz niech smutne Mirosławy pomyślą czy zainteresowaliby się taką prowadzącą kurs, 4/10, fajnie ubraną i z ciekawymi historiami do opowiedzenia ;). Naprawdę facet ma duże pole manewru jeśli nie jest Adonisem, a kobieta? Hmm. Odpowiedzcie sobie sami :)

Nie byliby. Ale też przeciętny (globalnie: uroda, umysł), młody facet nie wzbudzi takiego zainteresowania jak przeciętna, młoda kobieta 6/10 z urody i 4/10 z umysłu.

* * * (CC: wszyscy,