Wpis z mikrobloga

hej, bawił się ktoś może z #nodejs i #websocket na hostingu #mydevil ?
Napisałem prosty czat z wykorzystaniem ws, na lokalnym komputerze działa świetnie, natomiast nie potrafię sobie poradzić z jego odpaleniem na MyDevil.
W swoim kodzie dałem nasłuchiwanie ws na jakiś losowy port (9837), w narzędziu MyDevil dałem rezerwację portów 9837 TCP i UDP, oraz utworzyłem stronę proxy z subdomeną czat.xxx.usermd.net, która wskazuje na zarezerwowany wcześniej port. Po stronie klienta chcę się podłączyć do serwera w następujący sposób:
var ws = new WebSocket('ws://czat.xxx.usermd.net'), ale nic to nie daje - wywala błąd:

Error during WebSocket handshake: Unexpected response code: 502

a jak do adresu podam port, to:

Error in connection establishment: net::ERRCONNECTIONREFUSED


ktoś ogarnia, co jest grane? próbowałem różnych kombinacji jeśli chodzi o adres, żadna nie działa

pozwolę sobie zawołać #hosting oraz #webdev , może ktoś stamtąd pomoże :)
  • 10
  • Odpowiedz
@npsr: z automatu się odpala po dodaniu w odpowiedni sposób strony i wrzuceniu do odpowiedniego katalogu, zakładam że node działa bo hello world działa poprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arthes: Jeżeli chciałbyś w tej sprawie uzyskać pomoc od nas to napisz mail na pomoc@mydevil.net i nie zakrywaj w nim adresów witryn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak rozumiem, swoją aplikację uruchamiasz bezpośrednio poprzez Node a nie za pośrednictwem Passenger i aplikacja nasł#!$%@?ąca jest uruchomiona (502 sugeruje, że nie)?
  • Odpowiedz