Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak się cieszę pierwszym paleniem w piecu w domu :D jaram się tym jak owies jara się w środku :)
Dla Ciebie to może być zwykły piec, dla mnie to jest kolejny zakończony etap żeby wypier*dolić z mieszkania i w końcu poczuć wolność mieszkania w swoim domu :)
#budujzwykopem #oswiadczenie #chwalesie #pieceboners
acidd - Nawet nie wiecie jak się cieszę pierwszym paleniem w piecu w domu :D jaram si...

źródło: comment_L59K59GAIX6dpari2lLqvIDAXOqtIzmq.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@padobar: spoko spoko :) dobuduje się schody, opier*oli się kolumny w kamieniu i będzie git :) a nawet jak Tobie się nie będzie podobało to cóż - jakoś to przeżyję :)

edit: przepiękna fotoszopka :) na początku nie zauważyłem :D

ktore to komputer?


@Bohun_Zygmund: że co proszę?
  • Odpowiedz
@acidd: Ogarnianie pieca ma swoj jakis urok... Ja to zawsze co tydzien robie (w sezonie grzewczym), w sensie popiół wybrać, dorzucić eko, co dwa tygodnie piec szczotą przetrzeć... Zawsze jest wtedy taka chwila spokoju, piwko można wypić i się zresetować. Polecam ten styl życia :)
  • Odpowiedz
@acidd: A ja właśnie wracam do bloku po 14 latach życia w domu na sporej działce. Mam dość z-----------a w ogródkach, odśnieżania, sprzątania 260m2, segregacji odpadów i 22 okien do mycia xD

Że nie wspomnę o przerzucaniu drewna na wiosnę i z-----------u po drewno zimą do kominka przy -20.

No i ten internet 3Mb/s. Do tego dodajmy 10 kilometrów do najbliższego sklepu, który czynny jest do 21:00 i ceny ma z
  • Odpowiedz