Wpis z mikrobloga

@husky83: oooo Panie masz rację :) czasami, jak rodzice jadą gdzieś tam i przyjeżdam palić im w piecu to jak upieprzę się węglem, rozpalaniem, wynoszeniem popiołu to faktycznie: czuję się jak w domu :D
  • Odpowiedz
@husky83: nie znam się na tym kompletnie ;) ale napiszę tak jak potrafię: piec SAS Multi 36 kW, ogrzewanie podłogowe, osobne sterowanie na każde piętro w domu, piec jest fajny bo grzeje wodę latem i co najważniejsze dla mnie to jest bezobsługowy prawie, tj. sam się rozpala i wygasza :) paliwo: owies/pelet/pelet z owsu/
  • Odpowiedz
@acidd: zazdroszczę i gratuluję! Ja w tym momencie będąc w łazience słyszę jak sąsiad rozmawia przez tel. A jak się zrobi cicho to słyszę głos jego rozmówcy. Nie, nie ma na głośnomówiącym.
  • Odpowiedz
@StarsThief: dzięki :) cieszę się bo czekałem na tą chwilę z dwa lata :P
z blokiem mam podobnie... zwłaszcza jak sąsiadka ma na 6-tą do pracy i można powiedzieć, że rano siedzimy sobie razem na kiblach xD
edit: ale nie mam tak hardkorowo jak Ty... O.o
  • Odpowiedz
@Noxside: poważnie - to nie wiem... spytam się zaraz - pewnie mnie oszust jeden chciał naciągnąć i nawalił tych pomp bo mu zalegały na magazynie ;)
  • Odpowiedz
@KENOX: dlatego teraz będę robił testy w kolejności: owies -> pelet -> pelet z owsa (albo czegoś innego, jedzie dopiero do mnie) i w ostateczności ekogroszek. I zobaczy się co się opłaca najbardziej
  • Odpowiedz
@Noxside: załączam kulturalną konwersację :D

06:52
Dzieńdobry, mam pytanie Proszę Pana od innej osoby do którego i ja się przyłączam:
"Zastanawiają mnie te zestawy pompowe, grupy bezpieczenstwa? Po co ich tyle?"
No właśnie?? po czemu ich tyle #!$%@?łeś tych pomp? Emotikon grin

już panu tłumaczę

zamieniam się w słuch


mamy w grupie 4 pompy
4 pompy są odpowiedzialne za każde z pięter mamy tutaj możliwość regulacji niezależnie temperaturami na poszczególnych poziomach,
  • Odpowiedz