Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak się cieszę pierwszym paleniem w piecu w domu :D jaram się tym jak owies jara się w środku :)
Dla Ciebie to może być zwykły piec, dla mnie to jest kolejny zakończony etap żeby wypier*dolić z mieszkania i w końcu poczuć wolność mieszkania w swoim domu :)
#budujzwykopem #oswiadczenie #chwalesie #pieceboners
acidd - Nawet nie wiecie jak się cieszę pierwszym paleniem w piecu w domu :D jaram si...

źródło: comment_L59K59GAIX6dpari2lLqvIDAXOqtIzmq.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja nie rozumiem tego parcia na domy.


@laoong: Zrób grilla pod blokiem, zasadź zioła, pomidory, ogóreczki i truskaweczki. Wypuść psa/koty na ogród. A po wszystkim pogrzeb przy samochodzie w garażu/na podjeździe. ELO.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Nie mam zamiaru robic zadnych z tych rzeczy, tak, jak i mieszkaniec domku za miastem nie zrobi rzeczy, ktore robi sie w dobrze skomunikowanym i zaopatrzonym osiedlu.
  • Odpowiedz
@husky83:
piec z podajnikiem? Nie znasz się :) Piec bez podajnika - to poczujesz co to znaczy dom ;-)

Ja mam bez podajnika i jak zasypię węglem to pali się 3 dni bez zaglądania, piec może wygaszany z 3 razy przez całą zimę, popiołu praktycznie nic. Nawet porównując do tego palenia co kiedyś było, to rekompensuje to wolność i własne podwórko ;)

  • Odpowiedz
@Glebrin: U mnie piec dosyć mały, 3 razy dziennie trzeba dokładać. Do tego teraz mam jakiś taki ch*jowy węgiel, że co dwa-trzy tygodnie piec cały zasyfiony... Solarów nie mam - dach wschód-zachód. Ale myślę o fotowoltaice na budynku gospodarczym - tam dach na południe. I to podłączyć do bojlera :) Wiadomo - przewodów z płynem nie przeciągnę przez podwórze do domu, a przewód elektryczny i owszem, bez większych kombinacji :)
  • Odpowiedz
@acidd: Bardzo schludna kotłownia. Nie ma się do czego przyczepić, chociaż pewnie bym coś znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przykre jest tylko to, że tak mało osób potrafi się cieszyć szczęściem innych. Miej gdzieś zawistników. Niech Wam się dobrze mieszka i życzę kolejnych potomków.

  • Odpowiedz
@karrol1: ma palnik do peletu i biomasy :) spoko nic nie wybuchnie :)

@norbw74: dziękuję :) co ludzi to opinii i po drugie to mirko, zawsze jak coś się wrzuca to można się spotkać z krytyką - ale wcale jej dużo nie zauważyłem :)
  • Odpowiedz
  • 3
@luxpl: dupy nie urywa, najbardziej tym że trzeba go czyścić co tydzień bo produkuje dużo sadzy na niskich mocach. w miarę dobry węgiel (ale nie najlepszy żeby nie koksowal i miał mało popiołu) i wiesz ze masz piec raz na tydzień. jak możesz to weź M-ke, nie stary eko plus. teoretycznie jest lepszy w czyszczeniu.
  • Odpowiedz