Wpis z mikrobloga

861 800 - 60 = 861 740

Po prawie miesiącu w końcu skompletowałem koła szosowe do przełaja. Miały być Fulcrumy, ale kupiłem przednie koło na sztywną oś i musiałem wymieniać... :) Ostatecznie stanęło na Shimano WH-RX010, do których musiałem dokupić tarcze z mocowaniem na Centerlock, zamiast sześciu śrub. Jeszcze po drodze sklep się pomylił i sprzedał mi tarcze hamulcowe w wymiarze 180 mm, chociaż potrzebowałem 160 mm... No, ale w końcu są i muszę przyznać, że jeździ się bardzo dobrze. Na górze zdjęcia standardowe koła i opony przełajowe (700x32c z agresywnym bieżnikiem), a na dole szosowe. Tarcze to jakieś Shimano, a opony to Vittoria Rubino Pro 700x25c z Decathlonu + jakieś dętki Continental.

Pierwszy test był akurat dosyć słaby, bo kręciłem się głównie po #rowerowywroclaw i DDRach z kostki, ale i tak wrażenia są fajne.

#rowerowyrownik #rower #szosa
Pobierz thof - 861 800 - 60 = 861 740

Po prawie miesiącu w końcu skompletowałem koła szoso...
źródło: comment_iNjSUoWUJFexXA1zlfpcpg4Yr60qXEXe.jpg
  • 15
862 005 - 60 = 861 945

@thof Prawdopodobnie zrobiłeś błąd (błędny ostatni dystans)
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #rowerowyrownik i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/rowerowyrownik/wszystkie/


UWAGA! Możesz też użyć dodatku użytkownika anonim1133:
http://www.wykop.pl/wpis/13872169/witam-sportowe-mireczki-rrtech-wzialem-sie-za-prze/
Podpowiedź (teoretycznie zawiera poprawione błędy poprzedników):
861800 - 60 = 861740

@gmo88: mam teraz dwa komplety kół. Standardowe przełajowe do lasu, szutrów i jazdy po mieście, a szosowe do jazdy tylko i wyłącznie po szosie. Przekładam sobie koła w zależności od planów i po pięciu minutach jestem gotowy.

@mafiozorek: na szosie ogromna. Opony przełajowe mają bardzo agresywny bieżnik i nawet z piachem sobie poradzą, ale za to za płaskiej drodze bardzo je słychać i mocno hamują.

@Possen: ja to wiem
@thof: Zadłużyłem się w trzech bankach, żeby go mieć, żeby wszyscy patrzyli z zazdrością. A teraz co? W lodówce pusto, w portfelu same paragony i niebawem odetną mi prąd, ale nic to...w pokoju mój Trek za tysiące cebulionów na którego mogę sobie patrzeć kiedy tylko chcę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lisov: a jaki to Trek? Trek ma opinię drogiej marki, ale widzę, że musisz mieć jakieś dojścia, bo raczej nie kupiłbyś dwóch rowerów tej same firmy w tym samym czasie.
@thof: Trek serii One, a dokładnie model 1.2. Nic specjalnego go nie wyróżnia, osprzęt sora więc bez rewelacji, karbonowy widelec i to wszystko. Na początek przygody z szosowaniem w sam raz. Mam swój ulubiony sklep w Gliwicach, ale do specjalnych przywilejów daleko. "Górala" kupiłem w zeszłym roku w kwietniu.
@lisov: no właśnie, gdyby patrzeć na cenę wyjściową tego Treka, to o jakieś 500 zł za wysoka. Jak kupiłeś, gdzieś za 3000 zł to raczej dobry interes.