Wpis z mikrobloga

#ama z kelnerka xD ja #!$%@? co ja czytam xD jestesmy sto lat za redditem XD tam wozniak, obama itd u nas kelnerka xD kelnerka! #!$%@? pewnie polowa z nas robila w gownorobocie za mlodu albo bedzie, ale nie... poznajcie tajniki pracy w RESTAURACJI (xD zawsze kisne) PIZZAHUT xD
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: a moim zdaniem AMA z kelnerem byłoby całkiem ciekawe gdyby kelner obsługiwał restauracje na najwyższym poziomie gdzie to nie iest zwykłe przynieś zanieś i posprzątaj. Znajomy kelner mi kiedyś opowiedział, że jeden klient chciał wino które akurat im się skończyło. To on powiedział klientowi że może załatwić mu to wino ale będzie go kosztowało 3 razy więcej niż w karcie. Klient się zgodził, a on po prostu poszedł do
  • Odpowiedz
@Perlo: @exdami: Reddit ma łatwiej bo założony był w USA i tam się przyjął. Inne kraje podglądają Amerykanów na każdym kroku i stąd taki sukces tego portalu.

Niestety ale sam wykop nie dba zbytnio o to by robione były u nas ciekawe ama a moim zdaniem to nie takie trudne. Jeżeli już jesteśmy przy politykach to nawet ama z Kijowskim zrobiłoby niezłe zamieszanie jeśli chodzi o nasze krajowe
  • Odpowiedz
@Perlo: masz jakiś dziwny ból dupy o to ama. Jak widać można od kelnerki dowiedzieć się czegoś (nomen omen) od kuchni. Dopytać czy są jakieś specyficzne rzeczy, rozwiać wątpliwości, mity. Może ktoś zastanawia się czy tam nie dorobić, a nie ma kogo zapytać o to jak się pracuje. Może Ty wykonywałeś każdy zawód na świecie i wszystko wiesz, ale większość ludzi jednak nie. Więc jak nie chcesz, to nie czytaj
  • Odpowiedz
@quizonmyface: @TheMan: jak on jest takim malkontentem, nie ma to jak narzekać na ama z kelnerką i narzekać na bycie za redditem chociaż na redditcie nikt nie ma bólu dupy o ama z pracownikiem McD, konsultantem Comcastu czy ludźmi wykonującymi zwykłe prace. Były ama ze Snowdenem, Woźniakiem, Billem Gatesem, Obamą i są też z pracownikami McD. Jak na razie to widzę tylko jak @Perlo #!$%@? a to
  • Odpowiedz
@Perlo: Po 1. Kim Ty jesteś?
Po 2. Co robisz w życiu?

Ja nigdy "gównopracy" w pizza hut nie miałem i nie zamierzam, więc jest dla mnie ciekawe ile zarabiają itd.
  • Odpowiedz
@Perlo: Serio?? Przecież nikt Cię nie zmusza żebyś to czytał. Dla mnie każda relacja z miejsc, z którymi nie mam do czynienia jest ciekawa. Na wszystko w życiu mi czasu nie starczy, więc cieszę się że mogę o tym przeczytać i zapytać o nurtujące mnie kwestie.
  • Odpowiedz
@Perlo: Jeśli już jesteśmy sto lat za redditem, to z powodu takich wpisów jak twoj. Tam wielokrotnie były ama z pracownikami restauracji i nikt nie miał z tego powodu kompleksów.
  • Odpowiedz