Wpis z mikrobloga

Czes tu wykop taki portal ze smiesznymi obrazkami siwetny do zebrania o kase xD
#!$%@? mnie to zebractwo obcych ludzi na wykopie. Serio, poszlo pare akcji i teraz traktuje sie nas jako fajne miejsce gdzie mozna latwy hajs zdobyc. Juz akcja dla tego strazaka to bylo przegiecie, a sam pan strazak jest jak dla mnie bezczelny w swoich prosbach itd, ale to co teraz sie #!$%@? to juz w ogole. Rano, dwa nowe znaleziska, 2x zebranie jakis randomowych ludzi bo ktos chory. No przykro mi, miliony ludzi ma problemy, szukajcie pomocy tam gdzie nalezycie, czescia tej spolecznosci nie jestesmy. Chetnie wplacalem kase na gnide, na jode, na akcje robiona w swieta przez mireczka z gliwic na domy dziecka itd, ale takie cos to dla mnie frajerstwo. Ja rozumiem ludzi ze oni szukaja pomocy, spoko ale to nie znaczy ze my musimy to wykopywac i potem jeszcze np zalosnie wywierac presje na naprawie laptopow zeby cos dali. Wszystkich nie zbawimy, dbajmy o ludzi ktorzy ten serwis tworza, nie o randomowych ludzi.


#pomagajzwykopem #wykopefekt #przemysleniazdupy
P.....o - Czes tu wykop taki portal ze smiesznymi obrazkami siwetny do zebrania o kas...

źródło: comment_g48BSFfyzjjx9vQpLm4I0bCk5K7eEp9C.jpg

Pobierz
  • 82
@czyzby_wrobel: ale on mówi o tym, że gdyby Tobie np. się coś takiego stało i słyszałabyś o jakimś forum, gdzie jest mnóstwo ludzi i w przeszłości pomagali innym w potrzebie. Jak walczysz o życie swoje/bliskich, to nie czujesz się źle z żebraniem i zrobisz wszystko.
@Perlo: nie zauważyłem żeby wpis z prośbą o pomoc ładujący w gorących wywierał na mnie przymus wpłacania. Jak Ci się nie podoba to nie wpłacaj, nie czytaj i nie komentuj. Ilość wpisów z prośbą o pomoc albo "wykop efekt" nie jest tak duża w porównaniu do innych wpisów więc raczej nie ma o co drzeć szat.

Takie prośby to zazwyczaj ostatnia deska ratunku I uwierz mi - gdyby to o Twoje
Mam nie komentowac bo Ty tak mowisz czy dlaczego? Bo moja opinia jest nieprzychylna? Moge komentowac w jaki tylko mam ochote sposob.


@Perlo: nie bądź hipokrytą, sam mówisz innym co mają wykopywać a czego nie. Dla niektórych spamem są tego typu akcje, dla innych polityka, śmieszne filmiki itp.... twierdzisz ze mamy "zakazać" wszystkiego co komuś się nie podoba ?
Jeśli masz problem z konkretnym typem znalezisk to zablokuj sobie tagi lub
@Siepa: Pouczac nie, ale wyrazic opinie moge. Ja nikomu niczego nie zakazalem, pokaz mi gdzie uzylem trybu rozkazujacego, albo zwrotu sugerujacego rozkazywanie. Nie podoba mi sie po prostu kierunek w ktorym to wszystko zmierza i podzielilem sie swoja opinia. Tyle. Ty masz inna i wrzucasz takie znaleziska, nie zgadzam sie z tym ale trudno, ani nie mam zamiaru przez to Cie hejtowac, ani nic. Jak gdzies zabrzmialem zbyt atakujaco to tylko
Nie podoba mi sie po prostu kierunek w ktorym to wszystko zmierza


@Perlo: chciałbym by wykop wyglądał inaczej... jednak składa się on z osób o rożnych zainteresowaniach i musisz pogodzić się z tym ze nigdy nie będzie idealny.
Jak wspominałem powyżej po części się z tobą zgadzam, również wkurzają mnie takie znaleziska ale tylko te w których prosi się o ogromne pieniądze na przedłużenie życia o kilka miesięcy.
@Siepa: Oczywiscie. Mimo to chcialbym skorzystac z wolnosci slowa i wydac opinie o tym, jezeli najdzie mnie na to ochota. Wiem ze sposob w jaki to robie czesto jest niezbyt poprawny, wysmiewam, szydze, uzywam wulagaryzmow itd ale mimo wszystko wydaje mi sie ze moja opinia nie jest opinia jednej osoby, nie spodziewlem sie ze ktos ten wpis zauwazy o 5 rano a jednak przyciagnal tu pare osob i moze chociaz kilka
@Vladimir_Kotkov: dla mnie wszelakie prosby o pomoc, mowa tutaj o $$ to rak i nawet mi tych ludzi nie szkoda, nigdy nikogo nie prosilem o hajs, nikt mi go nie dal XD, a akcja ze strazakiem? Zalosna, zielonka az wchodzila w dupe mirkom, kazdy się jaral, a w domu strazak liczyl ino szmelc. Żałosne
@Perlo: popieram, precz z rakiem
@rajet: Raz ze zgloszone za obrazanie. Dwa ze ja nie czepiam sie ludzi ktorzy chca pomocy, tylko neguje wykopywanie tego typu znalezisk.
@Stoneroses: Plytkim czlowiekiem trzeba byc zeby odreagowywac sobie w ten sposob. Sport to tylko sport, raz sie wygrywa raz przegrywa, sukcesy/niepowodzenia druzyn ktorym kibicuje nie maja wielkiego wplywu na moje zachowanie.
nawet mi tych ludzi nie szkoda, nigdy nikogo nie prosilem o hajs, nikt mi go nie dal XD


@kiwi_kiwi_kiwi: ł#!$%@? to faktycznie, jesteś niezniszczalnym tytanem życia, #!$%@? z tymi frajerami co nie?

ciebie ani twoich bliskich na pewno nigdy nie #!$%@? żadne choróbsko kryjące się za jakimś trzyliterowym akronimem, które sprawi że w kilka miesięcy będziesz srał pod siebie i żeby jakkolwiek funkcjonować będziesz potrzebował miesięcznie na leczenie tyle ile może