Wpis z mikrobloga

RUSZYŁ PROGRAM 500+
OPOZYCJA NADAL CYNICZNIE WPROWADZA W BŁĄD POLAKÓW
www.facebook.com/groups/KlubDyskusyjnyDariuszProkopowicz
twitter.com/DProkopowicz
Program 500+ to pierwszy poważny realny program prorodzinny od 1989 roku w Polsce. W dodatku dzięki temu programowi zbliżamy się w polityce rodzinnej do standardów wielu innych krajów w Europie. O jego efektywności w zakresie przeciwdziałania niekorzystnym dla gospodarki i przyszłych emerytów tendencjom starzenia się społeczeństwa będzie można się przekonać za 20-40 lat ale jak ktoś obrał sobie cel krytyki dla krytyki to zawsze skrytykuje mimo tego, że wie że ta krytyka teraz jest najzupełniej niedorzeczna. No chyba że ktoś uważa się za jasnowidza i wie co będzie za 20-40 lat.

Poza tym opozycyjne środowiska polityczne wspierane przez zagraniczny kapitał finansowy w swych mediach kreują nierealny obraz sytuacji cynicznie
sugerując Polakom że obecny rząd nie znajdzie pieniędzy na Program 500+ i sięgnie do rezerwy demograficznej. Fakty są takie że rząd już znalazł na ten Program pieniądze a z tej rezerwy demograficznej nie ma możliwości zabrania jakichkolwiek pieniędzy ponieważ tej rezerwy już nie ma. Poprzedni rząd (poprzednie 8 lat) praktycznie zlikwidował tę rezerwę konsumując te pieniądze, podobnie jak i z innymi rezerwami tego typu np. zgromadzonymi środkami w OFE. Te pieniądze Polakom także poprzedni rząd zabrał i skonsumował na swe bieżące cele przede wszystkim swych kampanii przedwyborczych.

opis odnośnika

www.facebook.com/groups/KlubDyskusyjnyDariuszProkopowicz

twitter.com/DProkopowicz

#500+ #gospodarka #polska #ekonomia #programgospodarczy #dochody #finanse #pkb #500plus #polska #domowybudzet #dzieci
#polityka #spoleczno-gospodarcza #obietnicewyborcze #pis #programpis #dobrazmiana #demografia #rozwoj #gospodarczy
#finansepanstwa #finansepubliczne #wplywy #zysk #socjologia #ekonomiaspoleczna #finansowanie #oszczednosci
#aktywizacja #rozwoju w #polsce #rozwoju #gospodarczego #przedsiebiorstw #sektora #msp #koniunktura
#premier #beata #szydlo #zapowiada PRO #rozwojowy #program #gospodarka #plus
Pobierz
źródło: comment_M2wyQckWpBlvvbcuq053Jp8l7ccpzopz.jpg
  • 8
@DariuszProkopowicz: Wpisujących HEJTERSKIE komentarze internautów komentatorów pozwalam sobie poinformować że na moim profilu WYKOP jak i każdym innym zamieszczam tylko swe prywatne opinie i nie reprezentuję tym samym w ten sposób żadnej instytucji! Ja nie uprawiam HEJTERSTWA i nie wpisuję nikomu komentarzy w postaci HEJTU, BRAKU ELEMENTARNEJ KULTURY I TOLERANCJI DLA INNYCH POGLĄDÓW więc nie życzę sobie aby tego typu komentarze były wpisywane na moim profilu.
@DariuszProkopowicz: Witam Panie Dariuszu, na portalu wykop.pl określenie "Mirek" oznacza użytkownika portalu rodzaju męskiego. Określenie "Mirabelka" natomiast - odpowiednio rodzaju żeńskiego. Użytkownik (Mirek) @Xianist nie miał na celu obrazy.
PS jeszcze jedno - informacje o działaniach obecnego rządu tagujemy #rakcontent - co jest skrótem od Razem Andrzej i Kaczyńscy (w pamięci o ś.p Lechu), w ten sposób więcej osób zainteresowanych tymi tematami odczyta Twój wpis.
Pozdrowienia!