Wpis z mikrobloga

#razem #francja #niemcy #islam #nogozone #korwin #4konserwy #neuropa #muzulmanie #terroryzm #katolicyzm #chrzescijanstwo #prawica #lewica #socjalizm #wolnyrynek #rozowepaski #niebieskiepaski #rosja #ateizm

Trochę dużo tagów, ale mam bardzo interesujące mnie pytanie. Jak to jest z tymi strefami no-go na zachodzie? Ile ich jest? Jak taka strefa wygląda od środka? Jak się zachowywać, jak trafię do takiej strefy? Mam rzeczywiście czego się obawiać? Czy w Rosji też są podobne strefy? Stosują tam karę śmierci na współwyznawcach za porzucenie islamu? Są tam prostytutki i bary? Prosiłbym o wypowiedź osoby zaznajomione z tematem dogłębnie, a najlepiej kogoś, kto ma empiryczne doświadczenia z tymi strefami.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@genijuz: Mniej więcej tak, jak w trudnej dzielnicy w Polsce. Gonga raczej nie wyłapiesz, ale nigdy nie wiadomo. Oczy dookoła głowy i ręce na kieszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po zmroku trochę gorzej, rozmaite służby raczej nie interweniują, bo to urządza wszystkich. We Francji to głównie przedmieścia Paryża, Lyonu, Marsylii.
@kolak68:
@genijuz: To prawda, te całe no-go areas nie występują wogóle w Niemczech. też słyszałem o Duisburgu i Dortmundzie-Nord ale to jest bajka. jest tylko jeden wyjątek - Kreuzberg w berlinie, widziałem ostatnio reportaż w zdfie o tym i tam jest hardo jak #!$%@?. tzn. nie cały Kreuzberg ale głownie okolice Kottbusser Tor. w 10 sekund masz 20 brudasów z nożami. (tak, o 12 w południe też)
@smieszny_mirek:
@genijuz: coś tam słyszałem o Kreuzbergu. Powiem tak byłem parę razy tam i same centrum było super, czysto, ładne budownictwo dobry kebab. Kreuzberg Süd już było widać syf mocno. Cottbuser Tor nie byłem, gdybym wiedział na pewno bym tam poszedł, bo np Neukölln jest też o prostu brudne, natomiast nie widziałem nikogo z maczeta. Za to narkotyki można kupić sz na każdym rogu.