Wpis z mikrobloga

@psi-nos: Jak ktoś musi połechtać sobie ego i znając życie i tak chwalebne 1080p 60 fps w takich grach w3 czy GTA to pewnie legenda patrząc na płacz pod wymaganiami do gier XD. Chyba że wszystko low i aby tylko 1080 i 60 fps. Nie jestem konsolowcem ani PC bo gram na tym i na tym.
@Tasanga: jesteś debilem, mój low endowy PC - i5 2400, 8gb i gtx 960 2gb wyciąga około 60fps na wysokich w GTA V. Wiedzmin to około 40 klatek, a grafika i tak znacznie lepsza niż na konsoli.

Poza tym gdzie twoje Quantum Break, Forza czy GoW na PS4? Bo na PCty wlasnie beda te gry wychodzic.
@PrawdziwySkurfiel: Tak ms planuje zabójstwo xboxa. Tak czy siak twórca AAA opłaca się robić gry na konsole z powodu że jest jeden model i dość sporo ludzi musi je kupować. Ten obrzydliwi hud w f4 na PC lub to że gdyby nie wersja konsola w3 to by nie powstał. Nadal mnie boli że zamiast zrobić konsole gdzieś w cenie 2,5k lepsze to dali słabsze i tańsze aby każdego było stać.
@Miszur: dodatkowo płatny internet XD remaki z tylko podbita rozdzialka za 200 zl XDD niepełne 1080p lub niepełne 24 fps XDDD PLAYSTATION 4.5 XDDDD

kisne niemilosiernie z tej generacji konsol

Forza to nie ma być darmówka? Microsoft chce ludzi przekonać do ich sklepu na dziesiątce.


@kiwikuku: z tego co mowia TERAZ, to bedzie darmowa, ale moim zdaniem to cos w stylu GT:Academy, bo juz zapowiadaja, ze nastepna Forza zmierza legitnie