Wpis z mikrobloga

Dawno nie było ale pora na moją piątą wrzutkę w tagu #zdysku. Zapraszam kolejne osoby do tworzenia swoich wrzutek pod tym tagiem :) dzięki jednej wrzutce z wieloma komentarzami nie robimy śmietnika tapetowego w tagach #tapetacodzienna #tapetanadzis oraz #carboners #motoryzacja #samochody #wykopcarsavenue i #garazmarzen.

Przypomnę zasady :)
1. Nie spamujemy tagu jedną wrzutką. Robiąc wpis, kolejne tapety/grafiki/zdjęcia/obrazy tego dnia wrzucamy jako komentarze do niego.
2. Proszę, aby wrzucając tapetę/grafikę/zdjęcie/obraz krótko napisać, dlaczego ją zapisaliście. Chociaż jednym zdaniem/słowem.
3. Dbajcie o jakość tagu i wrzucajcie raczej dobrej jakości materiał :)

Standardowo kontynuuję temat #jdmboners, bo mam tego jeszcze nie mało, a dzieląc się z wami czuję ulgę na sercu wiedząc, że może chociaż część materiału trafi w czyjeś gusta :)

Jeśli ktoś będzie chciał, żeby go zawołać w kolejnej części wrzutki (bo to nie będzie ostatnia część wrzuty z tematyką JDM) to proszę plusować ten wpis :) Przy każdej wrzucie będę wołał osoby plusujące ostatni wpis (nie komentarz do wpisu) ;)

No dobra, trochę się rozpisałem, ale lecimy z tym koksem :D

Pierwsza dwudziestka z tych, którzy zaplusowali mój ostatni wpis: @303squadron, @AE86, @Aerodeckvv, @Arcyksienciuniu, @bajlo, @Bazooka, @BialyJelen, @BlackDave, @bluehawaii91, @chmielek007, @DamianovskyMyszcz, @DamnumEmergens, @danielx1996, @Defensywny, @dminta, @Dork, @dragon240994, @elmo-pl, @gadgetman, @good

Przygotowałem dla was taki poster, na który składają się wszystkie generacje Nissana GT-R/ Skyline GT-R
e.....o - Dawno nie było ale pora na moją piątą wrzutkę w tagu #zdysku. Zapraszam kol...

źródło: comment_q1yK8EWnUnuP3bbWt98ei5AnwWmhem1i.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elvisiako: ten Skyline z tyłu (nie znam się na parametrach itp.) zawsze najbardziej mi się podobał z całej linii. Nie wiem czemu, jakoś tak mnie urzekł, gdy go po raz pierwszy zobaczyłem. Taki surowy, a potężny.
  • Odpowiedz