Wpis z mikrobloga

#!$%@? czy każdy człowiek przechodzi jakiś okres jarania się MLM? Wszędzie ludzie sukcesu, na tablicy #!$%@? motywacyjnymi grafikami i cytatami. "Pracuj w ciszy, pozwól sukcesowi krzyczeć.", "NIE MA GURY NIE DO ZDOBYCIA! "
"-Co według Ciebie wystarczy zrobić aby osiągnąć taki sukces?"
"-Trzeba chcieć pragnąć"
Łażo w garniakach jak prezesy, foty z spotkań grupy wzajemnej adoracji. Mam wrażenie że MLM sprzedaje marzenia człowiekowi który nie wie co zrobić z życiem.
#mlm #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
B.....0 - #!$%@? czy każdy człowiek przechodzi jakiś okres jarania się MLM? Wszędzie ...

źródło: comment_FwzzhzJ9TGOSfncMssyJXGG5y3VenSqS.jpg

Pobierz
  • 63
@Benq20: nie, mlm każe ci kupić marzenia których nie masz, ale tak naprawdę ich potrzebujesz i każdemu wmawiać, ze to są też jego marzenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

osobiście nie miałem okresu fascynacji tym 'biznesem' ale miałem kilku znajomych którzy byli dynamicznymi sprzedawcami drogerii na oryginalnej recepturze na burzliwe czasy
@wolfisko: kek, a nie chodzili w takim zestawie:
-włosy wycięte na menagerskiego #!$%@? (taki irokez dziwny)/ ew. ostatnio na pędzla- nie mylić z kulturalnym uppercutem
-cwelki z kwadratowym czubem
-szerokie jeansy, bo wiadomo rurki to dla pedałów/ jakieś chinosy w pastelowych kolorach
-koszule w krate, nie rzadko z krótkim rękawem, biała tylko na kluby w których przy wszystkich rzucają 200zł na blat i biorą whisky
- marynarka z łatami na łokciach
@tomashj2: w mega skrócie: koleś żył swoistym mokrym snem młodego milionera i geniusza biznesu, który dorobił sie dzikiej kasy najpierw sprzedając ubezpieczenia, następnie na mlm i to właśnie chciał każdemu udowodnić, szastał kasa której nie miał, szedł w zaparte, że to właśnie ten słynny dochód pasywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ogólnie w pewnym momencie nie mogłem znieść jego mitomaństwa, oraz polityki divide et impera objawiającej sie w