Wpis z mikrobloga

Q--a czy każdy człowiek przechodzi jakiś okres jarania się MLM? Wszędzie ludzie sukcesu, na tablicy z------e motywacyjnymi grafikami i cytatami. "Pracuj w ciszy, pozwól sukcesowi krzyczeć.", "NIE MA GURY NIE DO ZDOBYCIA! "
"-Co według Ciebie wystarczy zrobić aby osiągnąć taki sukces?"
"-Trzeba chcieć pragnąć"
Łażo w garniakach jak prezesy, foty z spotkań grupy wzajemnej adoracji. Mam wrażenie że MLM sprzedaje marzenia człowiekowi który nie wie co zrobić z życiem.
#mlm #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
B.....0 - Q--a czy każdy człowiek przechodzi jakiś okres jarania się MLM? Wszędzie lu...

źródło: comment_FwzzhzJ9TGOSfncMssyJXGG5y3VenSqS.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 44
@Benq20: Kilkoro moich znajomych przechodziło etap FM... Boże jakie to było żenujące! Umawiam się z dwoma na p--o, a oni przychodzą wystrojeni jak na pogrzeb. Cały czas gadają o technikach sprzedaży, o Mercedesie w zasięgu ręki za wyniki sprzedaży, a nawet namawiają na zakupy u nich i przy okazji chcą mnie zwerbować... Siedzę, patrzę na nich i widzę przegrane życie. Jak im powiedziałem, że to ściema to usłyszałem "No ale
  • Odpowiedz
@Benq20: największa beka z tego że zostawiają studia, albo nie zdają bo sie w to zagłębiają i dodają foty potem jak jadą na to szkolenie i dają im na zmiane posiedzieć w jakimś merolu i zdj zrobić xD
  • Odpowiedz
@Benq20: Moja sąsiadka sie w-----a w ten shit (MyAdvertasingPay), jej mąż również. Ona siedzi i coś klika a mąż n--------a za granicą i wpłacają tam hajs. Napisała mi raz: "Hej anon, obejrzyj ten filmik i zacznij zarabiać!". Napisałem jej że wejdę w to jak zobaczę różnicę między tym co wpłaciła a tym co FAKTYCZNIE DOSTAŁA NA KONTO (przypuszczam że nic). Odpisała mi że trzeba cierpliwości. NO K---A. Jak im wybić
  • Odpowiedz
Q--a czy każdy człowiek przechodzi jakiś okres jarania się MLM?


@Benq20: nie, wystarczyło mi jedno spotkanie tych dziwnych ludzi na które poszedłem kiedyś z ciekawości gdy nie wiedziałem za bardzo co to w ogóle jest.
  • Odpowiedz
@kuraku: mi ona jeszcze zanim wysłała link do filmiku napisała - OD RAZU UPRZEDZAM TO NIE JEST PIRAMIDA.
Nie jest jakaś zbyt inteligentna, a ja trochę znam się na rzeczy i mógłbym jej zacząć objaśniać. Ale to tak jakbyś chciał z araba zrobić ministranta w katolickiej, polskiej parafii. Grochem w ścianę.
  • Odpowiedz
@Benq20: Gdy słyszę słowo "sukces" w finansowym kontekście to mi się nóż w kieszeni otwiera. Tym bardziej, gdy jest kojarzone z gołowąsami pod krawatem, którzy sprzedadzą produkty finansowe co najwyżej swojej rodzinie.
  • Odpowiedz
@Benq20: Nie wierzę, nie sądziłem, że któryś z memów stworzonych przeze mnie uchował się w internetach :D tego plus parę innych oraz stronę Złote myśli Sprzedawcy Kosmetyków stworzyłem gdzieś na początku czerwca 2013 kiedy to miałem wśród znajomych szczytową fazę naciągania na kosmetyki z FMu oraz Mercedesy w leasingu i wycieczki czarterem do miejsc gdzie dziki chujem hamują - po prostu miałem już dosyć znajomych proszących o numer telefonu by
  • Odpowiedz
@Benq20: O stary, ale odkopałeś starocia, to było modne w moich kręgach parę ładnych lat temu xD

-Trzeba chcieć pragnąć


Aż mi się łezka w oku zakręciła, przypomniała mi się moja pierwsza i jedyna wizyta w Starbuniu xD
  • Odpowiedz