Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/17156561/mam-tak-wysokie-wymagania-co-do-potencjalnej-partn/

ale z ciebie płatek śniegu

nigdy nie miałeś dziewczyny, co? xd


http://www.wykop.pl/wpis/17158741/mam-tak-wysokie-wymagania-co-do-potencjalnego-part/

Ale taguj #rakcontent

Kolejna która sra wyżej niż ma dupe.

Przespalas sie z jakims erazmusem ze cie takie refleksje nachodza czy jak?

Czyli szukasz łobuza, który kocha najmocniej, wszystko jasne.

kup se wibrator i usuń konto


#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #typowemirki
Pobierz k.....m - http://www.wykop.pl/wpis/17156561/mam-tak-wysokie-wymagania-co-do-potencjal...
źródło: comment_gCAPimptQbUXqSplEhIMtrLHqIvmXbDO.jpg
  • 11
@Skyworld:

Undamarina aż tak szanowana na wykopie nie jest.


a dlaczego? Bo raz się pożaliła, że jej chłopak nie robi tego, co ona chciała (mycie kubków). Czy jakiś niebieski za podobne wpisy został na wykopie tak znienawidzony? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Większość widzi że to kopia wpisu.


a i tak przybywa komentarzy w stylu jak wyżej. Nie wytykam, że całe mirko stosuje podwójne standardy i nie twierdzę,
@kotym: Pocisk że pewnie dziewczyny nie miał jest tekstem na podłożu psychologicznym i działa na psychikę. Pokazuje danego faceta jako przegrywa jebiącego 'wał z kołdry'. Więc wcale takim miłym tekstem nie jest.
Cała jej działalność, posty i podejście. Ocet to jeden aspekt.
@kotym: A moze po prostu @UndaMarina probuja wyrwac tylko mezczyzni, ktorzy rzeczywiscie sa po prostu mocno przecietni albo ponizej przecietnej, bo ona nie jest ani ladna ani fajna ani nic szczegolnego soba nie reprezentuje? I moze tylko takich mezczyzn zna i w zwiazku z tym nie powinna sie wypowiadac na temat ogolu ( ͡º ͜ʖ͡º)
a i tak przybywa komentarzy w stylu jak wyżej. Nie wytykam, że całe mirko stosuje podwójne standardy i nie twierdzę, że autorami cytatów są ci sami użytkownicy - tylko fakt, że najmocniejszy pocisk po niebieskim jest taki, że "pewnie nie miał dziewczyny xd".


@kotym: Na moje to podwójne standardy występują po obu stronach, co, wbrew Twoim oczekiwaniom, pokazał właśnie Twój wpis. Mirków jest na wypoku z pewnością więcej niż mirabelek, więc
@metalowy_pasterz: ani we wpisie, ani w komentarzu nie chodziło mi o podkreślanie istniejących z jednej albo z dwóch stron podwójnych standardów. Po prostu za każdym razem kisnę, gdy na kontrowersyjny wpis niebieskiego odpowiedziami są poklepywanie po plecach/konstruktywna krytyka/szpilki wbijane przez buldupiące różowe, czyli dość rozsądne ;) reakcje, a pod wpisem różowego można w ciemno typować moment pojawienia się kontrargumentu orgazmus/lobuzkochanajbardziej/bababezbolca no i triyumfalizmu niektórych różowych, o którym wspomniales. W drugim przypadku
@kotym: No to chyba nie pamiętasz zarzutki ludzi z mirkoczatu i jak gość został zjechany za wrzucanie zdjęć ,,dziewczyny", albo wpisu typka o tym gdzie przyznaje się do bycia bolcem na boku gdzie też dostawał stanowczo więcej pojazdów niż tylko ,,nigdy nie miałeś dziewczyny", poza tym kiedy niebieski coś takiego wrzuca od razu rodzi się myśl ,,to pewnie zarzutka", a przy różowych nigdy nie wiesz czy to na poważnie czy nie