Wpis z mikrobloga

Mam tak wysokie wymagania co do potencjalnego partnera, że nie wyobrażam sobie kiedykolwiek kogoś takiego spotkać. Gdy czytam tag #logikaniebieskichpaskow czy ktoś mi o swoim niebieskim opowiada, czy sama widzę jak się zachowują to odechciewa mi się nawet spotkać z którymkolwiek.
Partner miałaby by mnie reprezentować i odbiciem niejako moim być, a zarazem mnie dopełniać. Ze względu na moją nietuzinkowość, ponownie nie wyobrażam sobie tego.
Polacy są często bojaźliwi, nie mają swojego zdania, problemy z podejmowaniem decyzji i odejściu od normy, nie mają zainteresowań poza piłką nożną, graniem w gry komputerowe, piciem piwa, samochodami (czym określają posiadanie audi w tdi). Małe ambicje, przejmowanie się otoczeniem, a jeśli tak nie jest to #!$%@? często jest. Generalnie są nudni nomen omen do znudzenia.
Jedynie do czego są zdolni to heheszkowania i rozmów na luźne tematy. Wszystko to ok dopóki to jest kolega.

Hurr widocznie nie znasz wspaniałych polskich mężczyzn.
Nie. Problemu z adoratorami absolutnie nie mam.

Nie wiem. Albo mam pecha, ale normalny niebieski w moim guście trafia się bardzo rzadko.
Z drugiej strony w ogóle nie mam parcia na związek. Ba, nawet nie chcę.
Uważam, że często można trafić na kogoś kto cię zepsuje i ograniczy, a do ruchania nie potrzeba związku.
Czy są jakieś inne pozytywne aspekty związku z Polakiem, o których nie wiem?

Pewnie brzmi to jak atak, ale jestem po prostu zniesmaczona mężczyznami, którzy nic w sobie nie mają.
#niebieskiepaski #zwiazki
  • 378
@silverm:

Ta odpowiedź jest nie tylko do Was, ale do wszystkich #rozowychpaskow, które się tu spuszczają nad kolejnym epickim zwycięstwem kobiet na portalu wykop.pl wspieranych plusami przez naczelnych walczących z mizoginizmem, naładowanych estrogenem wykopków typu @El_Duderino czy @Slonx ( których całe szczęście nie muszę czytać, bo #czarnolisto motzno ).


Czyli wam się wolno spuszczać za każdym razem pod wpisem #logikarozowychpaskow, ale nam nie wolno pod #logikaniebieskich pasków? To nam
@UndaMarina:

A tutaj mam wiadomość słuchajcie dla dziewczyn w Polsce i dla kobiet w Polsce. Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie dupy Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy k*a. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z
@UndaMarina: zgadzam sie, mam ten sam problem z #rozowepaski . Szukam dziewczyny o urodzie Mirandy Kerr, ale i tytule co najmniej doktorskim, nie z jakiegos gownokierunku na gownouczelni tylko ivy league. Nie musze nadmieniac o szerokich horyzontach myslowych, poczuciu humoru, itd., bo to oczywistosc. Nie spotkalem ani jednej na mojej coraz dluzszej drodze zyciowej.
@UndaMarina: Partnera/partnerki nie wybiera się na zasadzie checklisty do odhaczenia. Często ta idealna osoba na całe życie jest wręcz zaprzeczeniem wcześniejszych wyobrażeń. To taki ktoś, z kim i przy kim się dobrze czujesz i sama nie wiesz dlaczego. Jeśli znajdziesz, zrozumiesz o czym mowa.

A co do "polskich mężczyzn" to strasznie generalizujesz. Sam w swoim otoczeniu widzę tylu świetnych gości, że tylko zazdrościć ich partnerkom. Oczywiście zależne to jest również od
@UndaMarina: Znam taka jedna wbita w dumę. Mamusia jej wmawiała jaka to ona wyjątkowa i piękna, jest totalnie odwrotnie tak na prawdę ale mniejsza z tym. Dziewczyna 30+ i jedynie strasi faceci z dziećmi i żonami ja posuwają, bo ona widzi w nichkogoś odpowiedniego dla siebie huehue. Tyle ze na zamoczeniu sie kończy jej przygoda. Serio nie sraj wyżej niz masz dupe bo w nim utoniesz, skoro nie interesują sie tobą
" Jestem zniesmaczona mężczyznami" a ja kobietami takimi jak ty. Jednak na ruchanko robię wyjątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)