Wpis z mikrobloga

Mam tak wysokie wymagania co do potencjalnego partnera, że nie wyobrażam sobie kiedykolwiek kogoś takiego spotkać. Gdy czytam tag #logikaniebieskichpaskow czy ktoś mi o swoim niebieskim opowiada, czy sama widzę jak się zachowują to odechciewa mi się nawet spotkać z którymkolwiek.
Partner miałaby by mnie reprezentować i odbiciem niejako moim być, a zarazem mnie dopełniać. Ze względu na moją nietuzinkowość, ponownie nie wyobrażam sobie tego.
Polacy są często bojaźliwi, nie mają swojego zdania, problemy z podejmowaniem decyzji i odejściu od normy, nie mają zainteresowań poza piłką nożną, graniem w gry komputerowe, piciem piwa, samochodami (czym określają posiadanie audi w tdi). Małe ambicje, przejmowanie się otoczeniem, a jeśli tak nie jest to #!$%@? często jest. Generalnie są nudni nomen omen do znudzenia.
Jedynie do czego są zdolni to heheszkowania i rozmów na luźne tematy. Wszystko to ok dopóki to jest kolega.

Hurr widocznie nie znasz wspaniałych polskich mężczyzn.
Nie. Problemu z adoratorami absolutnie nie mam.

Nie wiem. Albo mam pecha, ale normalny niebieski w moim guście trafia się bardzo rzadko.
Z drugiej strony w ogóle nie mam parcia na związek. Ba, nawet nie chcę.
Uważam, że często można trafić na kogoś kto cię zepsuje i ograniczy, a do ruchania nie potrzeba związku.
Czy są jakieś inne pozytywne aspekty związku z Polakiem, o których nie wiem?

Pewnie brzmi to jak atak, ale jestem po prostu zniesmaczona mężczyznami, którzy nic w sobie nie mają.
#niebieskiepaski #zwiazki
  • 378
  • Odpowiedz
Uważam, że często można trafić na kogoś kto cię zepsuje i ograniczy, a do ruchania nie potrzeba związku.


@UndaMarina: Twój księciuniu raczej nie szuka rozepchanej księżniczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wystarczy, że masz różowy pasek pod avatarem, to od razu jesteś użytkownikiem niższej kategorii - którego można wyzwać, poniżyć, ośmieszyć etc. Ten odwrócony wpis to doskonale pokazuje.

##!$%@?


@UndaMarina: Nie, wystarczy napisać coś bardzo głupiego. Wyśmiano w komentarzach Twój wpis, jak i wpis mirka @mafiozorek. Twój o tyle mocniej, bo przy okazji obraziłaś pośrednio 90% użytkowników.
Nie twierdzę, że na tym portalu nie ma męskich #!$%@?, bo są
  • Odpowiedz
@silverm: :D pięknie odwróciłeś kota ogonem "a bo wy się teraz z nas naśmiewacie". Serio uważasz, że komentarze były takie same? Już napisałam tutaj, czy pod tym drugim tematem - jak widzę takie narzekania na facetów babskich forach, to olewam. Serio trzeba być upośledzonym emocjonalnie, żeby pisać "wszyscy faceci są tacy sami, wszystkie kobiety są takie same". Nie lubisz mężczyzn/kobiet? To żyj bez nich. I tyle.
Czemu piszę o bólu
  • Odpowiedz
@silverm:

Ta odpowiedź jest nie tylko do Was, ale do wszystkich #rozowychpaskow, które się tu spuszczają nad kolejnym epickim zwycięstwem kobiet na portalu wykop.pl wspieranych plusami przez naczelnych walczących z mizoginizmem, naładowanych estrogenem wykopków typu @El_Duderino czy @Slonx ( których całe szczęście nie muszę czytać, bo #czarnolisto motzno ).


Nawet nie miałem ochoty się udzielać w tym wpisie, zaplusowałem tylko kilka komentarzy, a
  • Odpowiedz
@UndaMarina: o lol.. o lol... #!$%@? lolow mi zabraklo

jestes taka sama jak te stuleje. Nie mozesz znalezc sobie nikogo i placzesz z piwnicy.

W sumie ja tez od 6 miesiecy nie moge sobie nikogo nzalezc ale moze dlatego ze nie szukam. Nie chodze na disko aby poznac taka jak ty.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Eksperyment udany. Różowe przenigdy nie mogą źle się wypowiadać na temat niebieskich, kończy się to gównoburzą. Odrazu jesteś zapewno gruba, brzydka, ksieżniczka, karyna, oglądasz anime i niewiadomo co jeszcze.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Nie jestem wszyscy, nie nazywam sie kazdy! Mam swoje zdanie, nie cierpie rad, nie znosze cwaniactwa, nie przejmuje sie zdaniem innych ludzi (kazdy ma swoje zycie), nie pije, jezdze samochodem - ale nie interesuje sie mnie to, co jest pod maska. Jestem bardzo wrazliwy, pamietliwy, czesto o partnerke bardzo zazdrosny... Lubie kontrolowac wszystko, wytyczac sobie trudne drogi i duzo mysle. Czesto zycie sklada sie z kompromisow. Nie wszystko mozna
  • Odpowiedz