Wpis z mikrobloga

@2PacShakur: Mnie tylko zbulwersował bulwers tych dziennikarzy.
Primo: Sami nie chcieli zweryfikować tej informacji.
Secundo: Skoro od razu wrzucili to znaczy, że uważają p. Szewko za osobę wiarygodną. A od razu po ich samokompromitacji zaczynają podważać jego wiarygodność. Eh, szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz