Wpis z mikrobloga

Mirki #diablo2 to gówno. Kupiłem tę grę ponad dziesięć lat temu. Nigdy nie dotarłem dalej jak do początku trzeciego aktu. W święta mam więcej czasu, więc od piątku, od rana do wieczora nic innego nie robię tylko w to gram. Bo pasowałoby skończyć. Obecnie jestem w końcowym sanktuarium i szlag mnie trafia. Ostatni akt to zero kasy z potworów, przedmioty z czapy. Jadę na oszczędnościach. Za każdym winklem potwory zgrupowane jak #!$%@?. Dwa kroki do przodu, trzy w tył. Skończę i wypieprzam ten szajs w #!$%@?. Potem spróbuję #sacred i znów wezmę się za #torchlight2

#staregry #retrogaming
  • 11
@Glutaminian_Sodu: Nie rozumiem też co Tobie się nie podoba w tej grze. To gra hack and slash, tu chodzi o to by ubijać masowo potwory i wziąć się za bossów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może za szybko przechodzisz grę? Czasem trzeba polevelować, ja zwykle kończę akt 1 na 18-22 lvl (players 8), a normala na 35/40.

Jak źle zaprojektowałeś postać, Akara na 1 akcie może jednorazowo Tobie
@Hipokryta: Tak dzisiaj sobie myślę, że chyba właśnie pośpiech zniszczył we mnie ducha tej gry. Wiesz, świąteczny wikend, trochę czasu na granie. Do tego pierwsze dwa akty, na prawie speedrunie bo znam je na pamięć. Może wkrótce do niej wrócę na spokojnie.