Wpis z mikrobloga

Mam 24 lata, czy dalej mieszkać z rodzicami czy wyprowadzić się i wynająć mieszkanie, które zeżre co miesiąc 44% dochodu?

#mieszkanie #kiciochpyta #studbaza #pracbaza

Wyprowadzić się czy dalej mieszkać z rodzicami?

  • Wyprowadzić się 43.0% (2832)
  • Dalej meiszkać z rodzicami 57.0% (3747)

Oddanych głosów: 6579

  • 246
  • Odpowiedz
@Slonx: ja od 13 roku życia mieszkam sama. nie chcę mieszkać z rodzicami i on też nie chcą mieszkać ze mną, więc jesteśmy szczęśliwi i bardzo się zgadzamy xD żeby uprzedzić komentarz, nie jesteśmy patologiczną rodziną. oni się cieszą, że nie muszą się o mnie martwić, mają czas i przestrzeń dla siebie. utrzymywali mnie tyle lat, dlaczego nie dać im trochę oddechu? poza tym ja też wolę organizować sobie dom
  • Odpowiedz
Odwieczna beka z tych wielkich usamodzielnionych którym ledwie starcza na chleb i rachunki.


@SystemHalted: No przecież tutaj każdy zarabia po 15k na rękę, więc poza chlebem i rachunkami zostaje chyba jeszcze na jakieś czipsy i batony? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@petu12: Jak będziesz mieszkać z rodzicami tol udzie będą mówić że jesteś niesamodzielny jesteś itp jak się wyprowadzisz to że rodzice cię nie kochają ( ͡° ʖ̯ ͡°) Morze jakieś studia ? xD ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@marc1027: a słyszałeś o czymś takim jak internat? myślisz, że w internacie wychowawczynie coś za ciebie zrobią? są tam po to, żeby uprzykrzać Ci życie ewentualnie. o siebie musisz zadbać sam.
  • Odpowiedz
@petu12: #!$%@? opinie innych. Ładuj odłożone pieniądze w dom a nie komuś w kieszeń za kiepskie mieszkanie. Jak masz dobre relacje z rodzicami i ci na to pozwalają to zostań. Potem jakiś mały kredyt na wykończenie i będziesz na swoim bez ciągłego myślenia o kredycie do usranej śmierci. Wiadomo że dla niektórych dorosłość to #!$%@? z domu jak najwcześniej i w dupie czy kredyt czy życie na pasztetach w imię
  • Odpowiedz
Zamiast wziąć się w garść zdobywać doświadczenie i znaleźć lepiej płatną pracę lepiej żyć jak wieczna stuleja z rodzicami bo tak łatwiej?

@zyyx: Po znalezieniu lepiej płatnej pracy jeszcze bardziej warto być stuleją. Przeznaczyć więcej kasy na oszczędności i szybciej kupić mieszkanie na własność.

  • Odpowiedz
  • 0
@petu12: wyprowdziłem się z domu rodzinnego w wieku 21 lat. Polecam ten styl życia, kiedy po imprezie możesz sprowadzać sobie świnki na jedną noc, albo spać #!$%@? do południa :D a i jak zamieszkasz z zajebistym różowym tak jak ja, to masz komfort, że nikt Ci się nie #!$%@? w życie z butami. Mamimsynki, którzy mieszkają ze starymi do 40ki to odwieczna beka.
  • Odpowiedz
@petu12: Zdecydowanie wyprowadzić
Tutaj ci napiszą, że nic złego mieszkać w tak późnym wieku z rodzicami, ale nie oszukujmy się:
Ten portal przyciąga nieudaczników z całej polski.
Mężczyzna w pewnym wieku powinien nauczyć się życia na własną odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
@petu12: Jeżeli zamierzasz wyprowadzić się do innego miasta/państwa, to lepiej się wyprowadź. Jeżeli zamierzasz wyprowadzić się do tego samego miasta (inna dzielnica), to daj sobie spokój i zostań z rodzicami.
  • Odpowiedz