Wpis z mikrobloga

@Maadga: Może i ładnie wyglądają, ale są nie praktyczne. Przez ostatnie 3 tygodnie hodowałam, bo chciałam sprawdzić, jak to jest mieć długie paznokcie.
Jako, że hoduję sporo roślin i mam dużo zwierząt, paznokcie bez przerwy się syfiły, musiałam je czyścić kilka razy dziennie.
Czara goryczy się przelała.
Krótkie pazurki ponad wszystko xD
@Maadga: Wolę krótkie, zadbane paznokcie, kolor nieistotny, ważne żeby nie był oczojebny. Do tego nie lubię wycinanych skórek u nasady paznokcia.

Swoją drogą, sam nie ścinam paznokci na bardzo krótko, wolę sobie zostawić ten 0.5-1mm wolnej przestrzeni i w sytuacji kiedy trochę urosną, to syf pod nimi zbiera się niesamowicie, tak że wychodząc rano z czystymi, po południu już jest pod nimi jakiś syf. #rozowepaski , jak wy to robicie, że
@Maadga: Cholernie zwracam uwagę. Dla mnie szalenie pociągające są kobiece dłonie, oczy i usta. Uwielbiam gdy kobieca dłoń zbudowana jest ze zgrabnych długich palców, zakończonych naturalnymi paznokciami, długimi, ale nie przesadnie. Tak jak z reklam biżuterii :) Nie lubię damskich krótkich paluszków, do tego grubych. Bleeee.
Twoje dłonie wydają się ok, aczkolwiek kolor na pazurkach już mi się nie podoba, jak i kształt. Robisz na lekkiego szpona. To jest IMO uncool.
@shiverr: To wszystko chyba zależy od miejsca/rodzaju pracy. Wiadomo, ze mechanik choćby bardzo chciał nie da rady utrzymać czystych dłoni czy paznokci, ale inaczej juz bedzie z informatykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym kobiety dbają i powinny dbac o dłonie, częste mycie, nawilzanie kremami, to juz jest w Naszej naturze. Paznokcie po prostu musza być czyste, czy chcą czy nie ;-)
@Maadga: Paznokcie to OSTATNIA rzecz na jaką zwracam uwagę u kobiety. Jest to dla mnie kwestia zupełnie nieistotna.
Serio :)
Więc to całe malowanie uznaję u Was za kompletnie niepotrzebną stratę czasu. Naturalne są ok.