Wpis z mikrobloga

  • 0
@Chet_Sidney: jest chili, ale w postaci przyprawy. zresztą, #!$%@? w malkontentów - nie zamierzam się tłumaczyć. jak nie kumasz znaczenia lennyface to zmień portal. wszystkim smakowało i nikt poza internetem nie dał #!$%@? o nazwę. z fartem
  • Odpowiedz
@SScherzo: Masz talent do podrabiania mięsnych potraw. Chętnie bym spróbował (:
A płakać Ci tu zawsze będą pod wpisami. To chyba ci sami ludzie, którzy wyrabiają normy oglądalności 'trudnych spraw' i 'warsaw shore', to jest osoby, które mają tak nudne życie, że wolą się interesować cudzym.
  • Odpowiedz
  • 1
@Francisco_dAnconia: nie no, koleś ma trochę racji, ale ja po prostu uważam, że modyfikowanie przepisów i dań jest w porządku i nie widzę w tym nic złego. nie podaję w restauracji, więc profanacji i oszustwa nie ma. ja nie lubię papryki chili w formie warzywa - wolę przyprawę i tyle. danie jest na tyle zbliżone do formy chili con carne, że tak pozwoliłam sobie to określić. niektórzy nazywają np. kabanosy
  • Odpowiedz
@SScherzo: nie jestem weganinem, ani nawet wegetarianinem, zjadłbym pewnie to "chili con carne" ze smakiem i zastanawiał się jak można mieć ból dupy, bo ktoś powiedział coś w stylu wegańskie kotlety xD
Zwłaszcza, że moim zdaniem używanie takich określeń jest mega logiczne.
Łatwiej komuś opisać, co się przyrządziło mówiąc "zrobiłem wegańskie chili con carne", niż "wiesz, głupio mi tak moją potrawę nazywać, bo nie ma mięsa, to jest coś na
  • Odpowiedz
@Swiatek7: Ale piszesz z iOSa, to prawie jakbyś studiował prawo.( ͡ ͜ʖ ͡) A cała gównoburza jest nie o to, że zrobiła to bez mięsa, tylko o nazwę. Jak już się wpieprza tylko warzywka, to można się pokusić o trochę kreatywności w nazywaniu potraw. A nie nazywać "paprykę z mięsem" "papryką z mięsem, bez mięsa i bez papryki". Wegańska świnia pieczona w całości na ogniu
  • Odpowiedz
@Swiatek7: Ale piszesz z iOSa, to prawie jakbyś studiował prawo.( ͡ ͜ʖ ͡) A cała gównoburza jest nie o to, że zrobiła to bez mięsa, tylko o nazwę. Jak już się wpieprza tylko warzywka, to można się pokusić o trochę kreatywności w nazywaniu potraw. A nie nazywać "paprykę z mięsem" "papryką z mięsem, bez mięsa i bez papryki". Wegańska świnia pieczona w całości na ogniu
  • Odpowiedz