Wpis z mikrobloga

@r_dest: Oczywiście. Osoba wrzucająca wpis sugeruje że posiada wiedzę na temat tych zdarzeń. Oczywiście
a) kierowca ubera musi się zgłosić na policję
b) musi zgłosić ten wpis na FB.
c) FB musi podać jakieś dane usera.
  • Odpowiedz
@macq2309: Uberowcy mają zapisane klienta po którego jechali, więc można klientowi wystawić negatywną opinie bo pewnie był przynętą. Uber również zwraca koszty uszkodzenia samochodu (podobno). A na złotówach proponuję dokonać zemsty.
  • Odpowiedz
@macq2309: Oczywiście admina tej strony należy zgłosić za niszczenie mienia. Napisał to w tak głupi sposób, kojarzący się z tym, że to on między innymi popełnił przestępstwo, że policja nie powinna robić problemów. A, że zapewne nie jest zatwardziałym kryminalistą, to bez problemu dowiedzą się, kto jeszcze z nim współpracował.
Może w ten sposób ta patologia się czegoś nauczy.
  • Odpowiedz
@macq2309: @etui64: Kręcenie liczników, dodatkowe opłaty, wybieranie specjalnie dłuższej trasy, czasem niechęć do klienta, a zdarzyło mi się nawet, że gość nie miał pojęcia gdzie jest dość duży teatr w Krakowie, do którego jechaliśmy na koncert, a spróbuj się czasem coś zapytać taxówkarza, jakby wiecznie bez humoru.
  • Odpowiedz
@macq2309: Ja osobiście nie dziwię się złotówom ponieważ Uber faktycznie jest konkurencją poniżej pasa. Wyobraź sobie ze prowadzisz sklep z ubraniami a na tej samej ulicy vietnamczyk handluje tymi samymi ubraniami tyle że ma ceny np 30% niższe bo nie płaci podatków, ZUS , nie odprowadza VAT ( tak robią wietnamce cały czas ). Czy byś się nie #!$%@?ł ? Każdy kij ma dwa końce.

A teraz najlepszy news - jadę
  • Odpowiedz
@macq2309: icencja ktora kosztuje, egzamin z topografii, badania i wiele wiele innych, jak dla mnie dobrze robia, albo wolnosc dla wszystkich albo nie, a nie jakies omijania prawa za pomoca apki xD

Otwierasz pasieke pszczol prowadzisz biznes X lat wszystko legalnie, wszystkie potrzebne wymogi wykonane, sprzedajesz lokalnie dobry miod we wlasnym sklepie, az nagle jakis czeczen czy inny brudas, przychodzi swoimi sloikami pod Twoj lokal, rozklada koc i sprzedaje jakis inny
  • Odpowiedz