Wpis z mikrobloga

nom, wiec tylko tak z d--y zalozyles

lol, po prostu sa ludzie, ktorzy nie musza brac byle jakiej kobiety tylko po to, zeby zamoczyc


@ibmab: No z d--y, a dokładniej z twojego komentarza xd Widać zapiekło stuleje skoro poczułeś się wywołany do tablicy i musiałeś zanegować myśl przewodnią tego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JokerBonifacy: Rozbawila mnie naiwnosc autora :D
Opowiedz jak sobie racjonalizujesz, ze porzadni mezczyzni jak Gates czy Zuckerberg mogac miec kariny 10/10 maja skromne, grzeczne, odbiegajace od wizualnego idealu zony? :D
  • Odpowiedz
@ibmab: WAT. Ale ty jesteś z-----y xd Co to w ogóle ma do rzeczy? Wiesz o co chodziło w tym wpisie?
Niczym sobie nie racjonalizuje bo to normalne i nie jest dla mnie niczym nadzwyczajnym do czego musiałbym sobie dorabiać teorie. Po prostu indywidualny gust i tyle, może dla nich ich kobiety są 10/10. A czym ty sobie racjonalizujesz, że porządni mężczyźni nie chodzą po śmiesznych portalach z obrazkami i
  • Odpowiedz
@ibmab: Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem. Napisałem gdzieś, że ty wyzywasz? Napisałem o osobach których tyczy się wpis, być może Ciebie się również tyczy chociaż nie wiem bo zaprzeczasz ale po Twoim bulu dópska się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, dlaczego piszesz o mnie w trzeciej osobie podczas gdy się bezpośrednio do mnie zwracasz? xd
  • Odpowiedz
@JokerBonifacy: To jest idealne, doslownie doskonale. Typowe stulejarz mirek, ktory zobacz pomalowane oczy czy paznokcie i zwyzywa dziewczyne od s---------x i szmat. Nie daj boze zalozy spodnice wyzej niz kostki, to juz jest zwykla k---a.
  • Odpowiedz