Wpis z mikrobloga

@KaziuToczka: jeszcze nie wiem. jak kupie i potestuje, to bede wiedzial czy polecam. zwyczajnie koncept i wykonanie podoba mi sie na tyle, ze mimo sporej ilosci zabawek zamierzam wejsc w jego posiadanie droga kupna, a zakladam ze poziom wykonania i mozliwosci sprawi, ze nie bede odczuwal potrzeby zakupu innego.
@czlowiekBEZnicka: w pudelku dostajesz wersje ze sledami na 2x18650 (w tej konfiguracji chip ma cap na 133w); opcjonalnie mozesz dokupic od lost vape pakiet lipo 3s, odkrecic jedna srubke zeby zamienc sledy baterii na pakiet i zmienic profil zasilania w ustawieniach dna (200w). mam nadzieje, ze beda pasowac dowolne pakiety i nie udziwnia na sile zlacza baterii. wyglada to zajebiscie obiecujaco.
@czlowiekBEZnicka: piszac tak szczerze - 133w przy 2x18650 spokojnie mi wystarczy, a mozliwe ze cena bedzie troche nizsza - ogniwa lipo tez troche kosztuja. myslalem nawet nad wismec na dna200, ale mam rx200 i ma (procz wielu zalet) jedna duza wade imo - jest #!$%@? brzydki. inne dna200 na 2x18650 to chyba tylko boxxer, a boxxer kosztuje powyzej 1k pln... wiec trzymam kciuki za lost vape. :-P
@vgf_: juz znalazlem odpowiedz, ale dzieki za informacje.
Trafilem na film gdzie gosciu pokazywal co i jak. I wlasnie zlacza pod pakiet lipo wygladaly na standardowe a nie jakies autorskie. Sam pakiet nie byl sygnowany przez Lost Vape. Wiec miejmy nadzieje ze bedzie mozliwosc wsadzenia tam dowolnego pakietu o podobnych wymiarach. Sam produkt rewelacja wlasnie ze wzgledu na mozliwosc takiej konfiguracji zrodla zasilania.
Niech tylko sie pokaze a jestem gotow wydac
@Hark: vapor flask dna200, jesli chcesz cos z lipo. moze nie jest piekny, ale jako jedyny w tej chwili ma zip charging, laduje pakiet pradem 2a. moj drugi wybor w razie gdyby lost vape dalo dupy. ;-)
@vgf_: Tez wlasnie na celowniku mam wieska na dna 200. Ale to taki kloc. Za szeroki. Fajnie lezy w lapie, ale wez to komfortowo w kieszeni nos. A 133w to wystarczajaco - dla mnie. I ta mozliwosc przesiadki na 200w. Bajka. Patrzac wlasnie tez na koszty akumulatorow to w podobnej cenie do jednego lipo ma sie 4 18650. Czas wapowania na efusion duo zatem na korzysc przy paluchach.
@czlowiekBEZnicka: cenowo zawsze wyjdziesz korzystniej na 18650, przynajmniej pod wzgledem pojemnosci baterii. lipo ma za to przewage pod wzgledem podawanego napiecia (pakiet 3s - czyli trzech ogniw - ponad 11v; to troche kompensuje mniejsze pojemnosci, bo pakiet jako taki bedzie dzialal przy dosc niskich napieciach podawanych przez poszczegolne ogniwa, ale mimo wszystko 900~1300mah w boxie z dna200 to dla mnie zdecydowanie za malo). stad te roznice mocy max w zaleznosci od
@Domenico: to raczej kolekcjonerski sprzet chyba? tzn ~400$ za boxa to dosc duzo :-P klona kupisz pewnie ~40$, ale nie widze sensu w kupnie klona z chinskim, niesprawdzonym chipem do tego 40w; jak chcesz cos w drewnie, to mozesz kupic okreine 'wud' na wiekszosc popularnych boxow.
@hjrhombre: pogdamy jak bedzie cena na efusion. ale mysle, ze nie chcialbys mojego wismeca - to wol roboczy, wiec jest zajebiscie odrapany. predzej czy pozniej bede musial go rozebrac i przemalowac. choc widzialem gdzies na necie goscia, ktory zdarl farbe i go wypolerowal, wiec zobaczymy. :->