Wpis z mikrobloga

@plumkajacy_kalafior: Teraz to ja nie wiem co mamy. To jest jakaś miks. Tak czy owak moim zdaniem do partii rządzącej pasuje najbardziej nazwa Narodowo-Katolicka Partia Socjalistyczna (a moze i Bolszewicka biorąc pod uwagę stosunek do prawa, i własności prywatnej w nowej ustawie o ziemi rolnej). O ostatnich 27 latach można powiedzieć wiele. Jednak 500 zł jest tak socjalistyczne, ze trudno to przebić. Z resztą tak spojrzeć wstecz na rządy to o
@Variv: nie wiem jak ty ale ja w ramach podatku bankowego przeniosłem kase z konta oszczednościowego z 0,5% na konto w innym banku z 4% dla okreslonej kwoty a nadwyżka na 1%. Także to tak apropos podatków wyższych.

No ale poprzedni rząd jak podniósł 23 podatki oraz #!$%@?ł 150mln dziedzicznego kapitału z OFE to już rybka. Śmiechłem mocno dx
No ale poprzedni rząd jak podniósł 23 podatki oraz #!$%@?ł 150mln dziedzicznego kapitału z OFE to już rybka. Śmiechłem mocno dx


@plumkajacy_kalafior: A gdzie ja tak napisałem ? Nie nie było w porządku. Po to wybraliśmy inną partię aby chyba było lepiej i jakieś wyższe standardy nie ? Skoro grzechy poprzedników sa usprawiedliwianiem dla nowych grzechów to po co ta zmiana przy korycie ?